سازمان نظام صنفی رایانه‌ای عضو کارگروه تسهیلات وزارت ارتباطات شد

 
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به عضویت کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درآمد.
 
به گزارش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به عنوان عضو کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده این وزارتخانه منصوب شد.
 
به منظور ارتقا و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کشور و تولید برنامه‌های نرم‌افزاری و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، وجوهی از محل منابع داخلی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت وجوه اداره شده برای حمایت از تحقیقات، طرح‌های توسعه‌ای، اشتغال آفرینی و یا صادرات کالا و خدمات اختصاص یافته که بر مبنای این دستورالعمل و در چارچوب تصویب‌نامه هیئت وزیران به بخش‌های خصوصی و تعاونی پرداخت می‌شود.
 
در همین راستا عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده را منصوب کرد که نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز به عضویت این کارگروه درآمده است.
 
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیر عامل پست بانک، نماینده اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و همچنین دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، دیگر اعضای این کارگروه هستند که با حکم وزیر ارتباطات منصوب شدند.

URL: https://www.ictna.ir/id/132019/

Code: 132019