O2 از طرح تعرفه یکپارچه رومینگ اروپا پا پس کشید!

 
vmo2welder-770x285.jpg
 
ICTna.ir - ویرجین مدیا O2 تایید کرده که در طرح یکپارچه پرداخت هزینه‌های رومینگ اتحادیه اروپا شرکت نخواهد کرد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اپراتورهای وودافون، EE و تری انگلیس، همگی به صورت یکپارچه طرح های تعرفه ای عرضه کرده اند که برای استفاده از دیتا و مکالمه فلت در گستره اتحادیه اروپا، هزینه ثابت روزانه از مشتریان خود دریافت می‌کنند، در حالی که O2 در این زمینه سکوت کرده بود. با این حال، در مواجهه با لحظه اجرایی شدن این معاهده، EE و وودافون تصمیم گرفتند با استناد به دلایل مبهم دوره تست، راه اندازی رسمی این خدمات را با تأخیر روبرو کنند. آیا دلیل واقعی می‌تواند این باشد که آنها می‌دانستند که شاید به زودی ورجین موبایل اوتو به زودی اعلام خواهد که این طرح را به رسمیت نمیشناسد.
 
گرت تورپین، مدیر ارشد بازرگانی موبایل در Virgin Media O2 گفت: «ما سال را با اطمینان دادن به مشتریان خود آغاز می کنیم: ما هزینه های رومینگ در اروپا را برای مشتریان O2 یا Virgin Mobile مجدداً تغییر نمیدهیم.
 
برخلاف سایر شبکه‌های بزرگ تلفن همراه که هزینه‌های رومینگ را برمی‌گردانند، ما از این روش پیروی نخواهیم کرد. با توجه به اینکه بسیاری از بریتانیایی‌ها اکنون به دنبال برنامه‌ریزی برای سفر به خارج از کشور هستند، ما مشتریان خود را تحت پوشش خدمات قرار داده‌ایم و هزینه‌های رومینگ اضافی مورد ناچیزی برای نگرانی خواهد بود.»
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/132199/

Code: 132199