حرکت عجیب سامسونگ در توییتر: تعریف از گوشی تاشو رقیب

منبع: دیجیاتو
 
اکانت رسمی توییتر سامسونگ در آمریکا از گوشی تاشوی اوپو فایند N تعریف کرد. در حال حاضر مشخص نیست که این حساب کاربری به اشتباه تصور کرده که موبایل اوپو یکی از محصولات خود سامسونگ است یا عمدا آن را تحسین کرده است.
 
سامسونگ مهم‌ترین شرکتی بود که با سری گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد به فراگیری گوشی‌های تاشو در بازار کمک کرد. اما از آن زمان تاکنون گوشی‌های بیشتری با این طراحی عرضه شده‌اند. حالا به‌تازگی اکانت توییتر سامسونگ آمریکا در پاسخ به توییتی که ویدیویی از اوپو فایند N را به اشتراک گذاشته بود، از این دستگاه تعریف کرد.
 
«رایان فن‌ویک»، مدیر روابط عمومی اوپو و وان پلاس تصویر متحرکی از اوپو فایند N را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد و نوشت: «در پاسخ به همه کسانی که می‌گویند همه گوشی‌های اندرویدی امروز شبیه یکدیگر و خسته‌کننده شده‌اند.» سامسونگ در پاسخ این محصول را شگفت‌انگیز خطاب کرد.

 
سامسونگ اشتباه کرده یا نه؟
با توجه به شباهت اوپو فایند N به گلکسی زد فولد، این احتمال وجود دارد که اکانت سامسونگ به اشتباه تصور کرده باشد که دستگاه حاضر در این تصویر محصول خود این شرکت است. به‌علاوه، چون به ندرت پیش می‌آید که شرکت‌های سازنده موبایل در شبکه‌های اجتماعی از محصولات رقبا تعریف کنند، احتمال تصادفی بودن این اتفاق بیشتر می‌شود.
 
اما از سوی دیگر، این احتمال وجود دارد که سامسونگ در حال تحسین کردن گروه محصولاتی باشد که خودش آن‌ها را به محبوبیت رسانده است. این شرکت با تعریف از اوپو فایند N می‌خواهد نشان دهد که حامی همه دستگاه‌های تاشو است. در هر صورت، با وجود گذشت چند روز از انتشار این توییت، پست مربوطه هنوز حذف نشده است.
 
امیدوارم که هر دو شرکت از محصولات یکدیگر الهاماتی داشته باشد و نسل بعدی گوشی‌های خود را با بهترین قابلیت‌های ممکن به دست کاربران برسانند.

URL: https://www.ictna.ir/id/134598/

Code: 134598