پدر ایلان ماسک: به دستاوردهای پسرم افتخار نمی‌کنم

منبع: دیجیاتو
«ارول ماسک» می‌گوید دستاوردهای پسرش ایلان ماسک مایه افتخار او نیست. این دو چند سالی است که با هم رابطه خوبی ندارند.
njjl.PNG
«ارول ماسک»، پدر ایلان ماسک در مصاحبه‌ای با رادیو استرالیا به این سوال که آیا به دستاوردهای پسرش افتخار می‌کند یا نه، پاسخ منفی داد. او گفت حتی خود ایلان ماسک هم از دستاوردهای شغلی‌اش راضی نیست.
 
ارول ماسک 76 ساله در پاسخ به این سوال که آیا به دستاوردهای ایلان افتخار می‌کند یا نه، گفت: «نه. می‌دانید ما یک خانواده‌ایم که مدت‌هاست کارهای زیادی انجام داده‌ایم. این طور نیست که به یکباره دست به کار شده باشیم.» البته او اذعان کرد که دستاوردهای مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس فراتر از دیگر خواهر و برادرهایش بوده است.
 
ارول درباره خانواده خود گفت: «[فرزندانم] کارهای زیادی انجام داده‌اند، ما با هم کارهای زیادی کرده‌ایم. اما واقعیت این است که ایلان واقعا از همه آن‌ها جلو زده است.» او مدعی شد پسرش احساس می‌کند که نسبت به برنامه‌هایی که برای شرکت‌های مختلفش داشته، عقب مانده و به اندازه‌ای که خودش می‌خواهد خوشحال نیست.
 
پدر ایلان ماسک می‌گوید پسرش از پیشرفت سرخورده شده است
ارول ماسک افزود: «او از پیشرفت سرخورده شده و این مسئله قابل درک است. می‌دانم دیوانه‌وار به نظر می‌رسد، اما همه در خانواده ما چنین رویکردی دارند. او حالا 50 ساله است، اما من همچنان او را به عنوان یک پسربچه کوچک می‌بینم.»
 
ماسک پدر در این مصاحبه گفت که پسر دیگرش، «کیمبال» در مقایسه با ایلان مایه افتخار و خرسندی زندگی اوست. تخمین زده می‌شود که دارایی کیمبال حدود 700 میلیون دلار باشد. با این حال، ارول از او به عنوان یک میلیاردر یاد می‌کند.
 
پدر ایلان ماسک همچنین درباره بچه‌دار شدن با دخترخوانده 35 ساله‌اش، «یانا بزوئیدن‌هاوت» صحبت کرد. او که 42 سال از فرزندش بزرگ‌تر است، وقتی یانا 4 ساله بود، با مادرش ازدواج کرد. ارول می‌گوید رابطه‌شان در آن زمان کاملا عادی بود. اما این دو حالا با هم دو فرزند دارند. ارول قبلا در این باره گفته بود: «تنها دلیلی که ما روی زمین قرار داریم، تولید مثل است. دلیلی نمی‌بینم که این کار را نکنم.»

URL: https://www.ictna.ir/id/138030/

Code: 138030