هند باعث رشد جهانی بازار RAN می‌شود

base-stations-towers-radio-access-netowrk-770x285.jpg
 
ICTna.ir - جدیدترین اعداد بخش تجهیزات شبکه لایه دسترسی رادیویی (RAN) منتشر شده توسط Dell'Oro رشد قوی‌تر از حد انتظاری را نشان می‌دهد که عمدتاً به لطف منطقه APAC و هند است.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، استفان پونگراتز از Dell'Oro Group با اعلام این خبر، گفت: سه ماهه اخیر، واقعاً هم از منظر منطقه‌ای و هم از منظر تأمین‌کننده بسیار جالب توجه بود. جای تعجب نیست که رشد اصلی، در حال حاضر از بازارهای پیشرفته به سمت بازارهای 5G با سرعت کمتر در حال تغییر است.
 
اما سرعت این تغییر شاید کمی شگفت‌انگیز باشد چراکه آهنگ اصلی تغییرات، به شدت به سمت هند حرکت میکند در حالی که بازار RAN آمریکای شمالی بسیار بدتر از حد انتظار عمل کرده انذ.
 
DellOro-Chart-RAN-Revenue-Growth-by-Region-Q1-23-1024x704.jpg
 
از منظر وندورهای مخابارتی، رتبه‌بندی فروشندگان، در اکثر موارد، در سه ماهه گذشته ثابت مانده. با این حال، سهم درآمد فروشنده تحت تأثیر مسیرهای رشد بسیار متفاوت در بین تأمین کنندگان قرار گرفت.
 
طبق گفته Dell'Oro، در میان این تامین کنندگان، به نظر می رسد نوکیا بالاترین عملکرد را داشته باشد، که عمدتاً از اریکسون و سامسونگ در این فرآیند سهم بازار گرفته است. این بخشی از روند بلندمدت افزایش سهم نوکیا از درآمد RAN در خارج از چین است، در حالی که اریکسون به طور ویژه ای روی بازار آمریکا متمرکز است. اخبار هند با توجه به اطلاعاتی که اخیراً توسط فروشندگان بزرگ RAN گزارش شده است ، تعجب آور نیست که بازار جهانی رادیو را عملا آنها لید کرده اند. 
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/145617/

Code: 145617