عضویت در خبرنامه پیامکی

عضویت در خبرنامه پیامکی

آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اولین رسانه ایرانی است که امکان دریافت سرخط اخبار خود را از طریق سرویس پیام کوتاه (SMS) ممکن ساخته است.

در این سرویس ابتکاری بطور روزانه سرخط اخبار ایستنا براساس دسته بندی موضوعی مورد درخواست (IT،CT و یا عناوین مهم ICT)  و با استفاده از بستر فنی 
بستر فنی مرکز گسترش فناوری (مگفا) از طریق شماره ویژه ۳۰۰۰۳۰۳۰ و همچنین بستر پردیس همراه اول و بستر ویترین ایرانسل در قالب پیام کوتاه تلفن همراه به مشترکین و متقاضیان ارسال می شود.

با استفاده از این سرویس شما در هر لحظه و در هر کجا از جدیدترین اخبار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)از طریق پیام کوتاه مطلع خواهید شد.


نحوه عضویت برای مشترکین همراه اول:


تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با ارسال عبارت 150 به شماره ویژه ۲۰۱۴۶۴ این سرویس را برای سیم کارت خود فعال کنند.

تعرفه اشتراک:
این سرویس با استفاده از فناوری شارژ خودکار پردیس همراه اول عرضه شده و مشترک تنها پس از دریافت هر بسته خبری بهای آن را می پردازد. در حال حاضر دریافت هر بسته خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) که معمولا شامل ۴ تا ۶ خبر و به اندازه طول ۵ پیامک فارسی می باشد، برای مشترکین همراه اول ۳۵ تومان تعیین شده است.

لغو اشتراک:
مشترکین این سرویس قادرند در هر لحظه و تنها با ارسال عبارت off ictna به شماره ۷۰۲۰ اشتراک خود را لغو کنند.


نحوه عضویت برای مشترکین ایرانسل:


تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل می توانند با ارسال عبارت ozv ictn به شماره ویژه ۸۲۸۲ این سرویس را برای سیم کارت خود فعال کنند.

تعرفه اشتراک:
این سرویس با استفاده از فناوری
شارژ خودکار ویترین ایرانسل عرضه شده و مشترک تنها پس از دریافت هر بسته خبری بهای آن را می پردازد. در حال حاضر دریافت هر بسته خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) که معمولا شامل ۴ تا ۶ خبر و به اندازه طول ۵ پیامک فارسی می باشد ۳۵تومان تعیین شده است.

لغو اشتراک:
مشترکین این سرویس قادرند در هر لحظه و تنها با ارسال عبارت laghv ictn اشتراک خود را لغو کنند.


نحوه عضویت برای فعالان بخش دولتی حوزه ICT:

در صورتیکه از فعالان بخش دولتی حوزه ICT می باشید و مایل به دریافت سرخط اخبار ایستنا از طریق SMS هستید میتوانید مشخصات حرفه ای خود را به نشانی پست الکترونیک SMSnews [at] ICTna.ir و یا شماره پیامک 30003030 ارسال فرمایید تا پس از بررسی و تایید، شماره تلفن همراه شما به فهرست دریافت کنندگان سرخط اخبار ایستنا از طریق پیامک افزوده شود.اگر مشترک همراه اول هستید 150 را به شماره 201464 و اگر مشترک ایرانسل هستید عبارت OZV ICTN را به ۸۲۸۲ ارسال کنید.
در هر زمان که مایل باشید، براساس کدی که در پایان هر بسته خبری ایستنا برای شما ارسال میشود قادر به لغو اشتراک این سرویس خود هستید.


​​