تلفن همراه

۲۵۲دستگاه iPhone 5 در روز نخست عرضه یکجا سرقت شد!

 

پلیس لندن در حال بررسی پرونده‌ای است تا بر اساس آن مردی که در نخستین روز عرضه گوشی هوشمند iPhone 5 اپل 252 دستگاه از این محصول را از یک فروشگاه عرضه کننده محصولات الکترونیکی در جنوب این شهر سرقت کرده است، پیدا کند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر اساس گزارشات منتشر شده، فرد مضنون شخصی 23 ساله است که "عثمان ستی"(Usman Sethi) نام دارد و به عنوان دستیار فروش در شرکت O2 Store در مرکز خرید Tandem در منطقه ویمبلدون(Wimbledon) مشغول به کار بوده است. این فروشگاه که وابسته به شرکت مخابراتی O2 است، گوشی‌های جدید را در نخستین روز از عرضه آن در اختیار گرفته بود و در نظر داشت از ساعت 9 صبح فروش آن را آغاز کند.

پلیس لندن اعلام کرد 252 دستگاه گوشی هوشمند iPhone 5 ساعت 1:30 صبح همان روز یعنی چند ساعت قبل از آغاز فروش آخرین مدل از سری گوشی‌های هوشمند اپل از فروشگاه یاد شده سرقت شد. عملیات سرقت این کارمند توسط دوربین‌های مداربسته فروشگاه ضبط شده است.

همچنین گفته می‌شود که علاوه بر این گوشی‌ها مقداری پول نقد توسط این فرد سرقت شده است. لازم به ذکر است که فروشگاه O2 هم‌اکنون 252 مشتری عصبانی دارد که نتوانسته‌اند در روز نخست گوشی‌های پیش‌خرید شده خود را در اختیار بگیرند.


​​