تلفن همراه

استفاده از اینترنت تلفنهای همراه 2 برابر شد

منبع: مهر
پروژه اینترنت مرکز تحقیقاتی پیو نتیجه تحقیقات خود را درباره استفاده از اینترنت روی تلفنهای همراه اعلام کرد و میزان آن را دو برابر اولین سال بررسی ها یعنی سال 2009 دانسته است.
 
63 درصد از مالکان بزرگسال تلفنهای همراه از تلفن خود برای آنلاین شدن در اینترنت استفاده می کنند.
 
این رقم از زمانی که برای نخستین بار استفاده اینترنت روی تلفنهای همراه آغاز شد، دوبرابر شده است.
 
کاربران اکثرا با تلفن همراه خود آنلاین می شوند، به این معنا که استفاده آنها از رایانه ها و تبلتها برای آنلاین شدن بسیار کمتر از تلفنهای همراه است. 21 درصد از مالکان بزرگسال تلفن همراه بخش اعظم و عمده اینترنت گردیهای خود را با استفاده از تلفنهای همراه انجام می دهند و استفاده آنها از لپ تاپ و رایانه های روی میزی در کمترین حد خود قرار دارد.
 
آرون اسمیت محقق ارشد در پروژه اینترنت مرکز تحقیقات پیو اظهار داشت: اکثریت مردم این روزها تلفن هوشمند دارند و دستگاه های قابل حمل نقش اصلی و درحال افزایشی در دسترسی به خدمات و اطلاعات آنلاین ایفا می کند. برای بسیاری از مردم چون بزرگسالان جوان تر یا افراد کم درآمد تلفنهای همراه دستگاه اولیه برای دسترسی به محتوای آنلاین تلقی می شود.
 
مرکز تحقیقات پیو این نتایج را از طریق نظرسنجی های اینترنتی که بین 17 آوریل و 19 می میان 2252 بزرگسال بالای 18 سال بدست آورده است. این مصاحبه های تلفنی به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی انجام شده است.

​​