تلفن همراه

حضور ایرانسل در الکامپ 2014 مشهد

ایرانسل امسال نیز میزبان بازدیدکنندگان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، تجارت الکترونیک ، اینترنت و ماشینهای اداری (الکامپ2014) مشهد و  هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات واطلاع رسانی خواهد بود.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شهروندان مشهدی می توانند با حضور درغرفه اختصاصی ایرانسل در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، با جدیدترین خدمات این سرویس دهنده خدمات ارتباطی کشور، در قالب تجربه زندگی دیجیتال، راهکارهای سازمانی و وایمکس آشنا شوند. همچنین در بخش ویژه "از من بپرسید"، کارشناسان، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان در زمینه‌های مختلف محصولات و خدمات ایرانسل خواهند بود.
 
علاوه بر این، از ساعت 10 تا 12 صبح روز هجدهم دیماه، ایرانسل با برپایی همایشی در حوزه "راهکارهای سازمانی"، به معرفی جدیدترین راهکارها و خدمات سازمانی خود جهت ارائه خدمات ارتباطی خاص به موسسات، شرکتهای دولتی و خصوصی و سازمانها خواهد پرداخت. حضور در این همایش برای عموم آزاد خواهد بود.
 
گفتنی است، نمایشگاه الکامپ 2014 مشهد و  هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات واطلاع رسانی مشهد، از 17 تا 20 دی ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 16 الی 22 از این نمایشگاه‌ها دیدن کنند.

​​