بازار سرمایه

با هدف جذب سرمایه

رایتل 300میلیارد تومان اوراق اجاره عرضه می‌کند

rightel-logo2.jpg
سازمان بورس و اوراق بهادار با درخواست شرکت خدمات ارتباطی رایتل برای انتشار اوراق اجاره موافقت کرد.
 
سازمان بورس و اوراق بهادار تقاضای انتشار اوراق اجاره شرکت واسط مالی اردیبهشت یکم برای تأمین مالی شرکت خدمات ارتباطی رایتل را مورد بررسی قرار داد و از آنجایی که مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار اوراق اجاره ملاحظه نشد، عرضۀ عمومی اوراق مذکور را بلامانع اعلام کرد. 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، اوراق اجاره مذکور با موضوع خرید تجهیزات سایت‌های Access-Net  با نرخ 20 درصد به مدت 4 سال منتشر می شود.
 
مبلغ اوراق اجارۀ در دست انتشار، 3 هزار میلیارد ریال، با مقاطع پرداخت ماهانه به مبلغ  5 میلیون و 400 هزار ریال تعیین شده است.
 
عامل فروش کارگزاری امین آوید، عامل پرداخت سود شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان شرکت تأمین سرمایه امین و ضامن شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی، مشخص شده است.
 
مدت فروش اوراق نیز به مدت 7 روز از طریق فرابورس ایران انجام می گیرد.
 
سنا در پایان گزارش خود تاکید کرده مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزلۀ تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان بورس نیست.

۱ دیدگاه

  • پوریا

    پوریا

    چقدر جالبه امروز فکر می کردم چقدر این دوتا شرکت مثل هم عمل کردند تالیا و رایتل هر دو در آغاز مشکل آنتن دهی داشتند و کمتر به مشتری مداری احترام می گذاشتن فقط فکر فروختن سیم کارت بودند رایتل کاری برای خودش نکنه مثل تالیا می شه باید بره گوشه و دنبال شرکت ها بگرده روزی تالیا اولین شرکت سیم کارت اعتباری ایران بود ولی امروز کجاست و دنبال چی ؟ اگر رایتل یک حرکتی نکنه دقیقا سرنوشته تالیا خواهد داشت با اوراق کار این شرکت درست نمی شه وقتی من مشترک با این همه ناراضی باشم به دوست و آشنا درباره خدمات بد رایتل می گویم و آنها را از خریدن سیم کارت باز می دارم من به شخصه چشمم به این رایتل خوش نیست در کل فکر کنم چند سال یک بار یک اپراتوری سرنوشت مشابه ای دارد تالیا = رایتل = ؟ معادل ساده :) پاسخ

​​