تلفن همراه

/باCES2014/

Sony تجربه‌های کاربری و SmartWear جدید را در CES معرفی کرد

Sony Mobile Communications‎ (Sony Mobile‎) امروز سری جدید محصولات و نوآوری‌هایی را که بر مبنای قدرت و شتاب فزایندۀ به دست آمده از تلفن‌های هوشمند Xperia در سال ۲۰۱۳ ساخته شده‌اند، معرفی کرد و با این کار صحنه را برای  دگرگونی در سال ۲۰۱۴ آراست.
 
کونیماسا سوزوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile گفت: «ما سال گذشته در ارائۀ بهترین‌های Sony در محصولات ممتازمان به مصرف‌کنندگان به موفقیت دست یافتیم. این نشانگر تعهد ما به تعالی در تجربۀ کاربری بی‌همتای Sony است. عطش ما به نوآوری و ارادۀ ما در به چالش کشیدن مرزهای معمول، محصولات پیشگامی را ارائه می‌کند که به راستی سبک زندگی مصرف‌کنندگان را بهبود می‌دهند.»
 
دیدگاهی شورانگیز برای تجربۀ کاربری هوشمند و پوشیدنی
Sony در CES، نمایشگاه معتبر و مشهور محصولات الکترونیکی مصرفی در جهان  که هر ژانویه در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، بر تعهد خود به بازار رو به رشد فناوری‌های پوشیدنی تأکید کرد. Sony علاوه بر تلفن‌های هوشمند دیدگاه جدید تجربۀ SmartWear خود را که طیف محصولات آتی SmartWear، تلفن‌های هوشمند Xperia و برنامۀ کاربردی جدید Lifelog را در بر می‌گیرد، ترسیم می‌کند.
 
“SmartBand” نخستین محصول از این طیف است که نماد انعطاف‌پذیری است. این دستگاه با ثبت فعالیت‌های روزانه و نمایش آن در برنامۀ کاربردی Lifelog متعلق به Sony، زندگی را توانمند می‌سازد. این برنامه همچنین عکس‌های گرفته شده، موسیقی‌هایی را که با لذت گوش داده‌اید، بازی‌های اجرا شده و فعالیت‌های اجتماعی را جمع‌آوری می‌کند، کاربران می‌توانند گذشته را مرور کنند، از حال بهترین را بسازند و برای آینده برنامه‌ریزی کنند. 
 
Core هوش موجود در قلب دیدگاه تجربۀ SmartWear، ماژول مستقلی است که قابل سفارشی‌سازی است و می‌تواند به طور انعطاف‌پذیر در تعدادی از سبک‌های گوناگون مانند جیب یا در گردنبند استفاده شود.
زندگی فراتر از تعداد گام‌هایی است که بر می‌دارید- تجربۀ SmartWear هم دربارۀ تحرک و هم دربارۀ احساس است. سرگرمی و اطلاعات؛ چه احساسی دارید و نیز چه می کنید. این تجربه دربارۀ حرکت است و مهم‌تراز همه دربارۀ تغییر کردن. 
 
Lifelog برنامۀ بی‌همتایی است که با هر تلفن هوشمندی دارای Android نسخۀ ۴٫۳ و بالاتر سازگار است. این برنامه فعالیت‌های فیزیکی، اجتماعی و سرگرمی را گردآوری کرده و به صورت ارائه‌های بصری، گذشته، حال و آیندۀ شما را نشان می‌دهد. شما می‌توانید ببینید که چقدر فعال بوده‌اید، چه عکس‌هایی گرفته‌اید؛ کی و کجا، چگونه با دنیای پیرامونتان در طی روز در تعامل بوده‌اید ومی‌توانید از این اطلاعات برای تصمیمات آگاهانه‌تر در آینده استفاده کنید.
Sony با نرم‌افزار و سخت‌افزار باز، شراکت‌های جدیدی درون بازار را برای ارائۀ انتخاب بیشتر به مصرف‌کنندگان، شکل می‌دهد. جزئیات بیشتر در هفته‌های آتی اعلام خواهد شد.
 
تعهد راسخ به نوآوری‌های مشتری محور
Core یک ماژول پوشیدنی شبانه روزی بوده و علیرغم داشتن درگاه  microUSB  بدون درپوش، به طور کامل ضد آب (دارای رتبه‌بندی IP58) است. این نخستین محصول Sony Mobile در دستۀ محصولات «ضدآب» بدون درپوش درگاه microUSB است که نشانگر تعهد Sony به نوآوری در استفاده و دوام بدون چشم‌پوشی از کارآیی است.
 
Sony در حال حاضر و با عرضۀ SmartWatch 2، دستگاه مکملی توانمند و شیک که با تلفن‌های هوشمند مبتنی بر Android ساخته شده توسط همۀ سازندگان کار کرده و فروش آن فراتر از انتظارات بوده است، در بخش فناوری‌های پوشیدنی پیشروی بازار است. 

​​