گوشی

ذخیره همه وقایع روزمره به کمک ابزار جدید سامسونگ

خبرهای جدید حاکی از آن است که سامسونگ هم علاقه زیادی به ساخت فناوری‌های نوین با قابلیت ذخیره همه اطلاعات مربوط به زندگی روزمره دارد که البته از این دستگاه‌ها با نام "ورود به سیستم زندگی" یاد می‌شود.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت سامسونگ ابزار جدیدی را در این زمینه تولید کرده است که Life Times نام دارد و هرآنچه که بخواهید را در طور روز ذخیره می‌کند. این ابزار روی گوشی هوشمند شما نصب می‌شود و از زمانی که فعال شود، همه اطلاعات را در خود نگه می‌دارد.
لازم به ذکر است که شرکت کره‌ای ال‌جی نیز ابزار مشابهی را تولید کرده است که Life Square نام دارد و هم‌اکنون روی گوشی هوشمند LG G Flex به دست کاربران جهانی می‌رسد.
با ابزار جدید Life Times سامسونگ شما می‌توانید اطلاعات مربوط به موسیقی‌های مورد علاقه، تماس‌های تلفنی، پیامک‌های ارسالی و دریافتی، پست‌های الکترونیکی، موقعیت‌های جغرافیایی، دوربین و اطلاعات داخل ابزار سلامت S Health سامسونگ را به صورت یکجا در اختیار داشته باشید.
علاوه بر این، ابزار یاد شده می‌تواند با شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک، FourSquare، Google+، Instagram و Linkedin نیز سازگاری پیدا کند و اطلاعات مربوط به آن‌ها را در خود ذخیره کند.
 

​​