تلفن همراه

رایتل: به مشترکین سایر اپراتورها زنگ می‌زنیم و بازاریابی تلفنی می‌کنیم!

رایتل اعلام کرد: از این پس تلفن گویای رایتل با شماره های همراه هموطنان تماس برقرار می کند تا آنها را در جریان موجود بودن هم شماره خط خود و همچنین نحوه خرید آن آگاه سازد.

 
روابط عمومی رایتل طی اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: با توجه به بالا بودن تقاضای هموطنان در خصوص خرید شماره مشابه خط تلفن همراه خود از تنها ارایه دهنده خدمات نسل سوم و در جهت جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران، شرکت رایتل قصد دارد تا با انجام یک پروژه ابتکاری و برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور، با مشترکان تماس گرفته و به آنها پیشنهاد خرید سیم کارت رایتل مشابه شماره خود را بدهد.
 
این گزارش می افزاید: در این شیوه یک سیستم گویا با شماره تماس 0920 با مشترکی که شماره وی مطابق با شماره موجود در رایتل می باشد تماس گرفته و شرایط خرید سیم کارت رایتل مشابه سیم کارت خود را تشریح می کند.
 
رایتل در اطلاعیه خود آورده: در این طرح که با عنوان " عیدانه بیست " نامگذاری شده است قبل از تماس خودکار اپراتور رایتل با شماره های هموطنان، پیامکی با عنوان " رایتل " برای شماره همراه مورد نظر ارسال خواهد شد.
 
براساس این گزارش با استفاده از این روش نیاز هموطنان از طریق یک بستر امن و مطمئن برآورده شده و متقاضیان برای خرید خطوط این اپراتور، تنها هزینه مصوب خرید سیم کارت های دائمی رایتل (120 هزار تومان بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ) را پرداخت می کنند.
 

​​