فناوری اطلاعات

سید مرتضی موسویان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ارشاد شد

صبح امروز طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر سید مرتضی موسویان به ریاست مرکز توسعه فناروری اطلاعات و رسانه های دیجیتال منصوب شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، صبح امروز در مراسم معارفه ای که با حضور محمد علی منفرد؛ مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر برزین ضرغامی ؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد، «سید مرتضی موسویان» با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس جدید این مرکز معرفی شد.
 
سید مرتضی موسویان دارای دکترای مدیریت راهبردی است و از جمله سوابق وی می توان به مشاور معاون آموزش و پژوهش صدا وسیمای جمهوری اس اسلامی، رئیس دانشکده علمی کاربردی رسانه و تدریس در دانشگاه تهران، دانشگاه صدا و سیما (دانشکده ارتباطات، دانشکده قم و دانشکده فنی و مهندسی رسانه) اشاره کرد.
 
در متن حکم وزیر ارتباطات برای دکترسید مرتضی موسویان آمده است:
 
جناب آقای دکترسید مرتضی موسویان
نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» منصوب  می‌شوید.
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای صادق و کارآمد در ساماندهی و نظام‌مند کردن فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال در کشور، حمایت از افراد، مراکز ، موسسات، تشکل ها و شرکت های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات دیجیتالی فرهنگی و هنری و افزایش کاربری فناوری اطلاعات در سطح وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق و موید باشید.
 
شایان ذکر است، در این مراسم از زحمات و تلاش‌های صادقانه دکتر حسن نجفی سولاری ، در طول دوره تصدی مسئولیتش قدردانی و اعلام شد نجفی سولاری همچنان مسئولیت مشاور وزیر در امور فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را بر عهده دارد.

​​