بازار سرمایه

اقتصاد اپلیکیشن‌ها از مرز ۸۰ میلیارد دلار فراتر می‌رود

منبع: همکاران سیستم
مدیر اجرایی شرکت نرم‌افزاری CA Technologies در یک سخنرانی گفته است اقتصاد اپلیکیشن‌ها در دو سال آینده از مرز ۸۰ میلیارد دلار خواهد گذشت و این نوع از اقتصاد در آینده‌ای نزدیک به موتور محرکه کسب و کارها تبدیل خواهد شد.
 
به گزارش وب‌سایت zdnet، مایک گرِگویر، مدیر اجرایی شرکت CA Technologies گفته است اقتصاد اپلیکیشن‌ها در و سال آینده از مرز ۸۰ میلیارد دلار فراتر خواهد رفت که این رقم سه برابر حجم فعلی این اقتصاد است. وی گفته است رشد پرشتاب اپلیکیشن‌ها چالش‌های مهمی را پیش روی کسب و کارهایی قرار خواهد داد که از آمادگی لازم برای ورود به این بازار برخوردار نیستند. وی که در کنفرانس جهانی این شرکت در لاس وگاس (CA World '۱۴) سخنرانی کرده، گفته است: اقتصاد اپلیکیشن‌ها چیزی است که کسب و کارها باید با استفاده از آن روابط خود مشتریانشان را در بازاری که روز به روز رقابتی‌تر می‌شود، تقویت کنند و بازدهی کارکنانشان را نیز افزایش دهند.
 
گرگویر گفته است: ما در جهانی زندگی می‌کنیم که مشتریانمان دیگر به برندها، اعم از محصولات و خدمات، وفادار نیستند. در عوض آن‌ها با تجربه کاملی که یک برند به آن‌ها ارائه می‌دهد وفادارند و این تجربه فقط از طریق خود نرم‌افزارها حاصل می‌شود.
وی هشدار داده است کسب و کارهایی که با آغوش باز به استقبال اقتصاد اپلیکیشن‌ها نروند ممکن است در این رقابت عقب بمانند، به‌ویژه وقتی که نسل بعدی کارکنان دارای تخصص‌های فناورانه وارد بازار کار شوند. گرگوئر همچنین گفته است کسب و کارهایی که می‌خواهند وارد این بازار شود باید سه ضرورت مهم را مورد توجه قرار دهند: تسریع زمان لازم برای راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها در محیط کسب و کار به کمک توسعه‌دهندگان نرم‌افزار؛ ایجاد بستری امن برای انجام فرایندهای کسب و کار به کمک راهکارهای هویت محور و حذف هر گونه موانع پیش روی دستیابی به یک تجربه مشتری بی عیب و نقص؛ و مدیریت رشد محیط آی تی.

​​