فناوری

با CES 2015: ساعت هوشمند LG برای روشن کردن اتومبیل‌های Audi

شرکت ال‌جی بیشترین فعالیت را برای توسعه فناوری‌های پوشیدنی مبتنی بر سیستم‌عامل Android Wear انجام می‌دهد و در نمایشگاه CES 2015 مدل جدید ساعت مچی هوشمند خود با سیستم‌عامل webOS را نیز ارایه کرده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این ساعت هوشمند در جریان همکاری‌های مشترک ال‌جی و شرکت خودروسازی Audi ساخته شده است و با طراحی زیبای خود فعلا با نام LG-W120L شناخته می‌شود.

این ساعت مچی هوشمند از نظر ظاهری شباهت زیادی به G Watch R دارد و شامل نمایشگر دایره‌ای می‌شود که البته چند کلید سخت‌افزاری روی بدنه آن قابلیت‌های مختلفی را در اختیار کاربران می‌گذارد.

شرکت ال‌جی برای این ساعت مچی هوشمند نسخه کاربری ویژه از سیستم‌عامل webOS تولید کرده است که نمایشگر دایره‌ای لمسی کوچک را شناسایی می‌کند و به گفته شرکت سازنده، بهتر از Android Wear خدمات خود را ارایه می‌دهد.

منوی اصلی این گوشی هوشمند همچنان مانند لیست به نمایش درمی‌آید و ابزارهای کاربردی آن به صورت دایره‌ای در نمایشگر عرضه می‌شوند.

این دستگاه به گونه ای ساخته شه است که کاربران به کمک آن می‌توانند از راه دور مدل‌های جدید اتومبیل‌های Audi را روشن کند و امنیت آن را زیر نظر بگیرند. 


​​