فناوری اطلاعات

استعداد خود را ویدئو کنید و جایزه بگیرید

منبع: تسنیم
مسابقات استعدادیابی چند سالی است با هدف کشف استعداد کسانیکه تصور می‌کنند استعداد خاصی دارند در سراسر دنیا برگزار می‌شود.
 
 
در همه کشورها این مسابقات با شور و هیجان خاصی برگزار می‌شود و هر کشور این مسابقات را تا حدی بومی‌سازی کرده و با توجه به فرهنگ خود برگزار می‌کند.
 
در ایران نیز سال گذشته یکسری از این مسابقات توسط آپارات برگزار شد و علاقه‌مندان با ارسال ویدئو استعداد خود را به نمایش گذاشتند. آنها می‌توانستند در بخش‌های بازیگری، خوانندگی، ورزشی و طنز استعداد خود را محک بزنند. در مسابقات سال گذشته نزدیک به 3000 ویدئو برای این مسابقه ارسال شد.
 
در پایان، ویدئوهای منتخب توسط داوران که همانند سایر کشورها از میان چهره‌های محبوب و سرشناس انتخاب شده بودند، معرفی شدند.
 
حال بعد از گذشت تقریبا یک سال از برگزاری اولین دوره این مسابقات، این سایت همانطور که انتظار می‌رفت برای بار دوم اقدام به برگزاری این مسابقات کرده است.
 
امسال نیز این مسابقات در بخش‌های بازیگری، استعداد عجیب، استعداد ورزشی و خوانندگی پاپ و سنتی برگزار خواهد شد که داوری این دور از مسابقات را کمال تبریزی برای بازیگری، رضا رشیدپور برای استعداد عجیب، مزدک میرزایی برای استعداد ورزشی، حسام الدین سراج برای خوانندگی سنتی و روزبه نعمت اللهی برای خوانندگی پاپ به عهده دارند.
 
جوائز این دوره برای برندگان بازیگری سفر به جشنواره کن فرانسه، ورزشی سفر به فینال جام باشگاه‌های اروپا، دو نفر برنده خوانندگی هم سفر به کنسرواتوار اتریش و سفر به ونیز ایتالیا است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به بخش تلنت94 آپارات مراجعه کنند.

​​