تلفن همراه

عرضه مدل دو سیم کارته +S6 edge سامسونگ به قیمت 1000 دلار

شرکت سامسونگ چند روز قبل دو گوشی هوشمند Galaxy Note 5 و Galaxy S6 edge+ را معرفی کرد و قابلیت‌های مختلف آنها معرفی شد. ولی هم‌اکنون مراکز خبری گزارش دادند دو محصول جدید Note 5 و S6 edge+ با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت به دست کاربران می‌رسند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، پیش از این گفته شد که به زودی پیش‌فروش مدل دو سیم کارته Note 5 در کشور فیلیپین آغاز می‌شود. همچنین تایید شده است که ورودی دوم برای پشتیبانی از سیم کارت در این دو محصول جایگزین سیستم ورودی کارت حافظه microSD نمی‌شود و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

هم‌اکنون گوشی هوشمند Galaxy S6 edge+ Dual SIM سامسونگ با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت روی فروشگاه اینترنتی eBay موجود است. کاربری که این محصول را به فروش می‌رساند در کشور سنگاپور اقامت دارد و هر چهار رنگ گوشی را نیز در اختیار دارد.

این کاربر قیمت مدل دو سیم کارته گوشی Galaxy S6 edge+ سامسونگ را 999.99 دلار اعلام کرده است و می‌گوید که از طریق سیستم FedEx آن را به دست کاربران جهانی می‌رساند.

باید توجه داشت همه مشخصات مدل دو سیم کارته Galaxy S6 edge+ با مدل معمولی آن یکی است و کاربران همچنین می‌توانند از کارت حافظه microSD در آن استفاده کنند.

سامسونگ هنوز هیچ خبر رسمی برای عرضه مدل دو سیم کارته گوشی‌های جدید خود منتشر کرده است. ولی تجربه عرضه مدل‌های قبلی سری گوشی‌های Galaxy نشان داد که مدل دو سیم کارته مدل کوتاهی پس از مدل اصلی روانه بازار می‌شود.


​​