فناوری اطلاعات

شرکت Dell از یک مانیتور با حاشیه نمایشگر اندک پرده برداشت

منبع: دیجیاتو
امروز شرکت Dell از یک مانیتور ۲۷ اینچ با پنل IPS و حاشیه های بسیار باریک با نام «UltraSharp U2717D» پرده برداشت. این مانیتور به رزولوشن 2K مجهز شده و نرخ بروز رسانی آن نیز ۶۰ هرتز است.
 
 
دل همچنین اعلام نموده که زمان پاسخ گویی و واکنش نشان دادن این نمایشگر صرفا به ۶ میلی ثانیه می رسد که برای گیمرها و استفاده افراد حرفه ای رقمی معقول به شمار می رود.
 
شرکت سازنده همچنین خبر می دهد که این محصول برای افرادی که می خواهند در کامپیوتر خود به ویرایش تصاویر بپردازند، محصولی مناسب به شمار می رود.
 
این در حالیست که به علت استفاده از حاشیه های باریک که از سوی دل نام InfinityEdge برای آنها انتخاب شده، کاربر می تواند چند عدد از این مانیتورها را کنار هم قرار داده و از تصویر وسیع تری بهره بگیرد. دل بیان می کند که مانیتور مورد بحث به خوبی برای همین نوع استفاده بهینه سازی شده است.
 
شرکت Dell کمی بیش از اندازه بر باریک بودن حاشیه ها تاکید دارد در حالی که پیشتر شرکت ال جی تلویزیون یا مانیتورهایی را معرفی کرده که از چنین حاشیه های اندکی بهره برده اند.
 
مانیتور یاد شده از پورت های DisplayPort و HDMI بهره برده در حالی که می توانید ابزارهای دیگر خود نظیر حافظه ها را توسط USB به آن متصل کنید.
 
لازم به ذکر است که شرکت Dell هنوز در مورد قیمت این مانیتور یا زمان عرضه آن سخنی به میان نیاورده است.

​​