تلفن همراه

تلفن های هوشمند سری آیدل 4 آلکاتل درون کاردبرد گوگل عرضه می شوند

منبع: دیجیاتو
هر موبایلی که خریداری کنید، درون جعبه قرار دارد، حال اینکه آن جعبه ها چه تفاوت هایی به لحاظ طراحی با هم دارند، مساله ای دیگر است. ممکن است جعبه دستگاه یک کپسول پلاستیکی باشد یا مدل بسیار شیک و مهندسی شده که برای خودش حتی کاور هم دارد. بسته به نوع موبایل، جعبه آن حتی می تواند کیفیت پایینی  داشته باشد و صرفا چند طرح رنگی برای تزئین روی آن کار شده باشد.
 
اما دست آخر، این جعبه هر چه که باشد برای آن به مشتری ارائه می شود که خود موبایل، دفترچه راهنما و کابل های شارژ آن را در خود داشته باشد.
 
آلکاتل اما تصمیم گرفته ایده جعبه های مقوایی را در سری موبایل های آیدل 4 خود یک گام فراتر از این ببرد. جعبه این دستگاه ها از مقوا ساخته نشده است بلکه خود کاردبرد گوگل است (همان هدست مقوایی ارائه شده توسط این شرکت).
 
این باکس در واقع نسخه پلاستیکی استاندارد از هدست کاردبرد است که بسیار شبیه به همان نمونه های مقوایی 20 دلاری عرضه شده در آمازون به نظر می آید.
 
حتما تایید خواهید کرد آنها که به سراغ محصولات آلکاتل می روند مانند اشخاصی که مبالغ قابل توجهی را صرف خرید هدست واقعیت مجازی گوگل یا آکیلس فیسبوک می کنند، نیستند.
 
آیدل 4 ومدل 4 اس آن نیز واقعا تلفن های هوشمند فوق العاده ای به نظر می آیند و برای افرادی ارائه شده اند که بودجه محدودی برای خرید دارند. مردمی هم که به دنبال گجت های اقتصادی هستند معمولا از تکنولوژی های ارزان قیمت برای استفاده همراه با آنها استقبال می کنند.
 
علاوه بر این، بسیاری از افراد ناآشنا با وبسایت های حوزه فناوری، ایده ای در مورد کاردبرد گوگل و قابلیت های آن ندارند. آنها صرفا آیدل 4 یا مدل 4 اس را خریداری می کنند و از هدست واقعیت مجازی همراه آنها شگفت زده می شوند.
 
همانطور که تایید خواهید کرد، معامله ای برد برد است، از یک طرف مشتری ها کالایی را به رایگان به دست می آورند و از دیدنش به هیجان می آیند و از سویی آلکاتل نیز با شیوه ای مبتکرانه و جالب مشتریانش را دوبرابر می کند.
 
در هر حال روشن  است که افزوده شدن این گجت به موبایل های آلکاتل می تواند بسیاری از کاربران علاقمند به محصولات اقتصادی را به خرید این دستگاه ها علاقمند نماید.
 
این گروه از افراد، می دانند که کاردبرد گوگل ابزار جالبی است و از طرفی تا زمانی که یک هدست واقعیت مجازی به رایگان در اختیارشان قرار نگیرد به سمت خرید آن نمی روند و آلکاتل نیز با اطلاع از همین مساله دست به چنین اقدام جالبی زده است.

​​