تلفن همراه

ال‌جی و B&O با همکاری یکدیگر صدای فوق‌العاده‌ای به V20 می‌بخشند

کیفیت صدای مشهور شرکتB&O PLAY به همراه فناوری پیشرفته تلفن هوشمند ال‌جی کیفیت صدای بی‌نظیری ارائه خواهد داد
 
ال‌جی الکترونیکس امروز اعلام کرد تلفن هوشمند آینده این شرکت با همکاری B&O PLAY بهترین کیفیت صدای موجود را خواهد داشت. شرکت B&O PLAY شرکتی است که صدای ناب و بی‌نظیری در محصولات همراه صوتی و هدفون‌ها ارائه می‌دهد و بیش از ۹۰ سال است که با قدرت در ارائه بهترین طراحی، صدا، ابتکار و ساخت استادانه محصولات بنگ و اولافسن (Bang & Olufsen)  فعالیت دارد.
 
همکاری نزدیک ال‌جی و B&O PLAY با بهبود قابلیت‌های صوتی در تلفن هوشمند V20 بهترین کیفیت صدا را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. مهندسان صدا با مشارکت یکدیگر، سعی در دستیابی به فلسفه B&O PLAY و ارائه صدایی طبیعی و متعادل در یک گوشی همراه دارند. برای لذت بیشتر استفاده از محصول، ال‌جی V20 یک هدفون B&O PLAY خاص و مجموعه‌ای از تصاویر پس‌زمینه که مخصوصV20 طراحی شده دارد که شامل لوگوی رسمی B&O PLAY به عنوان تأیید صدای پیشرفته و ناب B&O PLAY در آن است.
 
هنریک تادورف لارنسن، رئیسB&O PLAY ، گفت: «همکاری با ال‌جی فرصتی شگفت‌انگیز برای نمایش مهارت B&O PLAY از نظر فناوری صدا، مهارت در طراحی و مشتری محوری است. با تلفن‌های هوشمند و جدید سری V ال‌جی، کاربران تجربه صوتی جدید و خاصی خواهند داشت که تاکنون نظیر آن را نشنیده‌اند.»
 
جانو چو، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت:  "من از همکاری نزدیکمان با B&O PLAY که اوایل امسال با فناوری  Hi-Fi Plus آغاز شد و امروز با V20 ادامه پیدا می‌کند بسیار خرسندم. تعداد مشتریان بیشتری انتظار دارند کیفیت صدای بهتری را در تلفن هوشمند خود نسبت به آنچه در گذشته وجود داشت تجربه کنند و من اطمینان دارم V20 این انتظارات را برآورده می‌کند "

​​