فناوری اطلاعات

لاجیتک پس از ۴ سال یک وب‌کم جدید معرفی کرد

منبع: دیجی کالا
احتمالا خیلی‌ها در گذشته برای تماس‌های ویدیویی از وب‌کم‌های لاجیتک استفاده کرده‌اند اما این وسایل جانبی هر روز کم‌کاربردتر و بی‌استفاده‌تر می‌شوند. گوشی‌های هوشمند دوربین‌هایی دارند که می‌توانید با آن‌ها خیلی راحت تماس تصویری برقرار کنید و تازه اگر موبایل نداشته باشید و موبایل‌تان دوربین نداشته باشد (که این روزها دیگر محال به نظر می‌رسد) کامپیوتر و لپ‌تاپ‌تان دوربین دارد. خلاصه نیاز به وب‌کم هر روز کمتر از دیروز شده و لاجیتک هم ۴ سالی بود دیگر وب‌کم جدیدی به بازار نمی‌داد.
 
 
حال وب‌کم Logitech C922 Pro Stream به شکل رسمی معرفی شده است. این وب‌کم امکان ضبط ویدیو با کیفیت FHD با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را فراهم می‌کند. این وب‌کم برای استفاده بهتر یک سه‌پایه هم دارد. شرکت لاجیتک این نکته را می‌داند که این روزها وب‌کم برای تماس تصویری به کار نمی‌رود بنابراین قشر هدف این وب‌کم کسانی است که قصد دارند تصاویر خودشان را در حال بازی کردن به شکل آنلاین پخش کنند. یکی از ویژگی‌های این وب‌کم این است که می‌تواند اشیا و گیمر‌ها را از هم تشخیص دهد و استفاده از آن نسبت به محصولات مشابه بهتر است.
 
لاجیتک در این زمینه با شرکت XSplit هم همکاری داشته و هر کس وب‌کم لاجیتک را بخرد یک مجوز مجانی سه‌ماهه XSplit Premium دریافت می‌کند و از طریق آن می‌تواند بازی‌ کردن خود را با ابزارهای حرفه‌ای و درجه یک به شکل آنلاین پخش کند.

​​