فناوری اطلاعات

سازگاری، تطابق ظاهری و کارایی با سری Dual از خانواده پاسکال ایسوس

ایسوس با تکیه بر سبد کامل محصولات خود در دنیای سخت افزار، کوچکترین نیازهای کاربران را نیز در نظر می گیرد و سعی بر این دارد تا سازگارترین قطعات را چه از لحاظ کارایی و چه از جنبه های زیبایی شناسی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در سری جدید محصولات ایسوس به منظور سازگاری بصری بیشتر کارت گرافیک ها با مادربوردهای ایسوس، برخی مدلها با نام Dual عرضه می شوند که از لحاظ رنگ بندی با مادربورد های سری Signature سازگارند. از لحاظ سخت افزار نیز این سری در خط تولید تمام خودکار ایسوس با فناوری Auto-Extreme ساخته می شوند. قطعات به کارگرفته شده در این مدل ها دقیقاً با کیفیت همتراز قدرتمندترین محصولات ایسوس یعنی سری ROG هستند، که با استاندارد Super Alloy Power II عرضه می شوند. 
 
سری Dual به منظور بهره مندی از مدار تغذیه قابل اعتماد و قدرتمند خود، در هر مدل به میزان قابل توجهی اورکلاک شده که در کارایی کارت گرافیک نسبت به مدل مرجع مشابه تاثیر چشمگیری دارد. از مزایای این مدار تغذیه دمای پایین تر و کارایی بیشتر در مصرف انرژی است که پایداری کارت را در استفاده های طولانی مدت حفظ می کند.
 
خنک کننده سری Dual نیز با استفاده از فن های لبه دار و بی صدا می تواند جریان 105 درصدی بیشتر را نسبت به مدل مرجع ایجاد کرده و تا 3 برابر نیز نویز کمتری تولید کند. ایسوس به همراه سری Dual، نرم افزار کاربردی GPU Tweak II را قرارداده تا از لحاظ نرم افزاری مجموعه کاملی از ابزار کارامد اورکلاکینگ، مانیتورینگ و بهینه سازی سیستم را برای بازی، به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار گیرد. 
 
به منظور لذت بیشتر از دنیای واقیعت مجازی ایسوس پورت های اختصاصی و سازگار با VR را در پشت کارت تعبیه کرده تا کاربر بدون نیاز به تغییر پورت ها از تجربه واقیعت مجازی لذت ببرد. هم اکنون مدل های  DUAL-GTX1070-8G، DUAL-GTX1050-2G، DUAL-GTX1050TI-4G، DUAL-GTX1060-3G و DUAL-GTX1060-6G از ایسوس عرضه شده اند و در بازار موجود می باشند.

​​