تلفن همراه

کنگره موبایل بارسلونا بهترین محل برای فرصت‌های کسب‌وکاری صنعت تلفن همراه

منبع: راه پرداخت
کنگره موبایل بارسلونا (MWC)، بزرگ‌ترین رویداد صنعت موبایل در جهان است که مجموعه‌ای شامل «بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت تلفن همراه» با بیش از ۲۲۰۰ شرکت متخصص در این صنعت که آخرین دستاوردهای نوآوری خود را به نمایش می‌گذارند، یک «کنفرانس در سطح جهانی» که شامل سخنرانی‌ها و کی‌نوت‌های نظری است، بهترین فرصت‌های صنعت شبکه ارتباطی و «مراسم اعطای جوایز سالانه جهانی موبایل» که راه‌حل‌ها و ابتکارات نوآورانه موبایل در سراسر جهان را تشخیص می‌‌دهد، است.
 
 
این گردهمایی علاوه بر حضور مدیران برجسته شرکت‌های سازنده گوشی همراه، اپراتورهای ارتباطات و سازندگان نرم‌افزار مانند اپل، سامسونگ، مایکروسافت، ال‌جی، اچ‌تی‌سی، سونی و … و معرفی نسل جدید موبایل‌ها، تبلت‌ها و اپلیکیشن‌ها، محلی برای نمایش توانمندی شرکت‌ها و کشورهای مختلف در این حوزه نیز است.
 
 
 
کنگره جهانی موبایل بارسلونا را می‌توان بهترین مکان برای دیدار با تمام  رهبران جهانی تلفن‌همراه، نوآوران و متفکران این صنعت دانست. کنگره جهانی موبایل بارسلونا ۲۰۱۷ در روز دوشنبه ۲۷ فوریه (۹ اسفندماه ۹۵) شروع می‌شود و تا روز پنج‌شنبه ۲ مارس (۱۲ اسفندماه ۹۵) ادامه خواهد داشت.
 
کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلونا که از سوی انجمن جهانی اپراتورهای تلفن همراه (GSM Association) به‌عنوان «پایتخت موبایل جهان» نام‌گذاری شده است، در «محل فایرا گرن ویا» برگزار می‌شود.
 
 
 
 
کنفرانس‌های این رویداد حوزه‌های هوش مصنوعی، تأثیرات برهم‌‌زننده زنجیره بلوک، اینترنت صنعتی و دگرگونی‌های دیجیتال اپراتورهای موبایل را دربر می‌گیرد.
 
موضوع‌های کنفرانس رویداد جهانی موبایل بارسلونا ۲۰۱۷ شامل موضوع‌های زیر است که هر موضوع کنفرانس، نشست‌های مختلف و زمان‌های برگزاری متفاوتی را شامل می‌شود:
 
مصرف‌کنندگان متصل (Connected Consumers)
سرگرمی
اهداف توسعه پایدار
چهارمین انقلاب صنعتی
شبکه فراگیر
توانمندسازهای اکوسیستم (Ecosystem Enablers)
برهم‌زنندگی (Disruption)
 
 
 
 
این رویداد جهانی هر سال در آخر ماه فوریه کار خود را شروع می‌کند. کنگره جهانی موبایل بارسلونا ۲۰۱۷ در روز دوشنبه ۲۷ فوریه (۹ اسفندماه ۹۵) شروع می‌شود و تا روز پنج‌شنبه ۲ مارس (۱۲ اسفندماه ۹۵) ادامه خواهد داشت.

​​