فناوری اطلاعات

بازی در مرکز دایره

نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. سالن ۳۵ محل استقرار شرکت سامسونگ است و این شرکت با محصولات متفاوت، پذیرای علاقه‌مندان فناوری و الکترونیک است. سامسونگ در الکامپ خمیده‌ترین نمایشگر مخصوص بازی خود را در معرض دید عموم قرار داده. این نمایشگر‌ها در غرفه‌ ۴۲۵ منتظر گیمرها هستند تا آن‌ها را با ویژگی‌های خاص خود متعجب کنند.
 
Elecomp-SAMSUNG-Curved-Monitors (1).jpg
نمایشگر‌های فوق خمیده سامسونگ با اندازه ۲۷ اینچ و انحنای 1800R تجربه بصری متفاوت را به صاحب گیمرش منتقل می‌کند چراکه نمایشگر خمیده، چشم را کمتر خسته می‌کند و سبب افزایش لذت در حین بازی می‌شود.
 
این نمایشگرها نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتز دارند و زمان پاسخ‌دهی‌شان ۴ ثانیه است که سبب می‌شود این مانیتور به یک مانتیور مخصوص بازی کردن تبدیل شود چراکه گیمرها علاقه زیادی دارند که در هنگام بازی کردن با پرش تصویر مواجه نشود و نمایشگرهای خمیده سامسونگ چنین امکانی را به آن‌ها می‌دهد.
 
روشنایی این مانیتور در نوع خود قابل توجه است چراکه روشنایی ۲۵۰ نیت، سبب می‌شود تا گیمر هنگام بازی کردن به خوبی رنگ‌های تیره را از هم تشخیص دهند و رنگ‌های روشن نیز به خوبی از هم تفکیک داده می‌شوند. این مسئل باعث می‌شود تا کاربر بدون از دست دادن هیچ‌ صحنه و جزئیاتی از بازی خود لذت ببرد.
 
وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ و امکان تولید بیش از ۱۶ میلیون رنگ ترکیب برنده‌ای را به وجود می‌آورد که اگر آن را در کنار فرمول جادویی روشنایی ۲۵۰ نیت قرار دهیم، تجربه‌ای خاص و منحصر به ‌فرد را به وجود می‌آورد که کمتر گیمری می‌تواند در برابر قدرت و انتقال تصویری که این مانیتور دارد، از خود مقاومت نشان دهد.
بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ از ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. غرفه ۴۲۵ سالن ۳۵ محل استقرار شرکت سامسونگ است.

​​