تلفن همراه

گلکسی S8 و نوت ۸ در نسخه‌ی Enterprise عرضه می‌شوند

منبع: دیجی کالا
سامسونگ گلکسی نوت ۸ درحال حاضر یکی از گران‌ترین تلفن‌های هوشمند لوکس اندرویدی در بازار جهانی است. در کنار این پرچم‌دار، گلکسی S8 و S8 پلاس هم توانسته‌اند به لطف طراحی نوآورانه و قدرت بالا نظر بسیاری از مشتریان را جلب کنند. حالا سامسونگ دست به اقدام جدیدی زده و این تلفن‌های هوشمند را در نسخه‌ی Enterprise عرضه می‌کند.
 
درحقیقت مدل Enterprise این گوشی‌ها مشخصات یکسانی با مدل‌های استاندارد دارند. درعوض سامسونگ در این نسخه امتیازاتی را برای مشتریان درنظر گرفته است. از ویژگی‌های مهم این گوشی، سیستم به‌روزرسانی نرم‌افزار آن‌هاست. به این صورت که این گوشی‌ها  برای ۳ سال قابلیت دریافت آپدیت OTA را دارند. سامسونگ هم‌چنین درنظر دارد به مدت ۳ سال ماهانه پچ‌های امنیتی برای نسخه Enterprise عرضه کند. گارانتی این نسخه هم از ۲ سال به ۳ سال رسیده تا خیال مشتریان از هر بابت راحت باشد.
 
درحال حاضر نسخه‌ی Enterprise گلکسی S8 و نوت ۸ فقط در بازار کشور آلمان به فروش می‌رود. انتظار می‌رود که این نسخه به زودی در بازار دیگر کشورهای اروپا هم عرضه شود. درنظر داشته باشید که نسخه بازار اروپای این گوشی‌ها بجای Snapdragon 835 SoC به Exynos 8895 SoC مجهز شده است.

​​