تلفن همراه

گلکسی فولد سامسونگ سپتامبر عرضه می‎شود

 
یکی از حوزه‎های اصلی تمرکز سامسونگ، پیشگامی در عرضه نسل جدید نوآوری‎ها در صنعت موبایل، از فناوری تا محصولاتی است که می‎تواند کل این صنعت را یک قدم به جلو ببرد. شرکت سامسونگ اوایل سال جاری میلادی اولین نسل از گوشی‎های تاشوی خود را به نام گلکسی فولد (Galaxy Fold) رونمایی کرد. از آن زمان تاکنون این شرکت بهینه‎سازی‎های متعددی را روی این گوشی انجام داده است تا مطمئن شود که کاربران بهترین تجربه ممکن را از استفاده از آن خواهند داشت. 
 
Samsung Galaxy Fold_6.jpg
 
طراحی این محصول بصورت دقیق توسط سامسونگ ارزیابی شده و در کنار بهینه‎سازی‎های لازم، آزمایش‎های سختی هم برای اطمینان از موفقیت این تغییرات انجام شده است. مواردی که در طراحی و ساخت این گوشی بهینه‎سازی شده عبارتند از:
لایه محافظه رویی در نمایشگر اینفینیتی فلکس (Infinity Flex) تا روی حاشیه‎های کناری کشیده شده تا مشخص شود که بخشی از ساختار نمایشگر است و نباید آن را جدا کنند.
مقاوم‎سازی‎های بیشتری با هدف حفاظت بهتر از گوشی گلکسی فولد در برابر اجرام خارجی و البته حفظ تجربه‎ای جذاب از تاشو بودن این گوشی، انجام شده است که عبارتند از:
بالا و پایین بخش لولا با قراردادن سرپوش‎های جدید، تقویت شده است.
یک لایه فلزی اضافه به زیر نمایشگر اینفینیتی فلکس اضافه شده تا محافظت از آن بیشتر شود.
فضای میان لولا و بدنه گلکسی فولد کمتر شده است.
 
علاوه بر این بهینه‎سازی‎ها، سامسونگ بصورت مستمر روی بهتر کردن تجربه کلی کاربر از گلکسی فولد هم کار کرده و مواردی مانند سازگار کردن تعداد بیشتری از اپلیکیشن‎ها برای UX خاص تاشو در این گوشی انجام شده است. شرکت سامسونگ اکنون مشغول انجام آزمایش‎های نهایی روی این محصول است و عرضه آن به کاربران را از ماه سپتامبر در تعدادی از بازارها آغاز خواهد کرد. جزییات بیشتر مربوط به زمان و محل عرضه این گوشی در آینده اعلام خواهد شد. 
گوشی تاشوی گلکسی فولد مفهوم گوشی هوشمند را بصورت کامل متحول کرده و روش تعامل و ارتباط شما با دیگران و تجربه‌تان از زندگی روزمره را تغییر خواهد داد. گلکسی فولد که با دقت و زیبایی در بدنه‎ای با بهترین مواد لوکس ساخته شده است، تجربه‌ای فراگیر از هر آنچه لازم دارید را در هر جایی که باشید در اختیارتان قرار می‎دهد. 
گلکسی فولد دارای دو نمایشگر است. به این ترتیب برای دسترسی فوری به اپلیکیشن‎های ضروری خود می‎توانید از نمایشگر رویی این دستگاه استفاده کنید و برای تجربه‎ای متفاوت و انجام همزمان کارهای متفاوت، کافیست گوشی را باز کنید تا به نمایشگر تاشوی داخلی منتقل شوید. در اینجا شما می‏توانید هم‎زمان با مکالمه ویدیویی، اطلاعات و نمودارهای کاری‎تان را هم بررسی کنید. 
همه اعضای خانواده سامسونگ از صبر و پشتیبانی هواداران سری گلکسی در سراسر جهان قدردانی ‎کرده و اعلام می‌کنیم گلکسی فولد همان دستگاهی است که مدت‌ها مشغول تولیدش بوده‎ایم و اکنون خوشحالیم که آن را با کل جهان به اشتراک گذاشته و منتظر عرضه آن به کاربران باشیم.
 
 
 

​​