تلفن همراه

گوشی 5G شیائومی در سازمان TENAA چین دیده شد

منبع: آخرین خبر
 
 پنج ماه پیش بود که گوشی 5G شیائومی به صورت محدود به عنوان نسخه خاص شیائومی می میکس ۳ معرفی شد. به گفته منابع معتبر، شیائومی قصد دارد تا در ماه اکتبر سال جاری میلادی از پرچمدار جدید می میکس ۴ رونمایی کند؛ حال در این بین شاهد ثبت اطلاعاتی برای گوشی 5G شیائومی در سایت TENAA هستیم.
 
به تازگی اطلاعاتی از گوشی 5G شرکت شیائومی در وب‌سایت TENAA به ثبت رسیده است که به گفته تحلیلگران، این اطلاعات مربوط به نسخه جدید پرچمدار Mi Mix 4 است و به احتمال بسیار زیاد این گوشی هوشمند به همراه فناوری 5G عرضه خواهد شد. اما برخی از منابع خبری معتقدند که اطلاعات ثبت شده از گوشی هوشمند 5G شیائومی در سایت TENAA مربوط به نسخه Mi Mix 3s می‌شود و شیائومی فعلاً برنامه‌ای برای ساخت نسخه چهارم این پرچمدار ندارد.
 
گوشی 5G شیائومی با شماره مدل M1908F1XE در سایت TENAA به ثبت رسیده است و متاسفانه هیچ اطلاعاتی از مشخصات سخت افزاری این محصول در این سایت ثبت نشده است. در ماه اکتبر سال 2017 شیائومی پرچمدار Mi Mix 2 را به بازار عرضه کرد و پس از مدتی در ماه مارس سال 2018 نسخه ارتقاء یافته آن با نام Mi Mix 2s معرفی شد.
 
پرچمدار Mi Mix 2s شیائومی با شماره مدل M1803D5XE به ثبت رسیده بود. شماره مدل پرچمدار 5G شیائومی شباهت بسیار زیادی به Mi Mix 2s دارد و به همین دلیل برخی از رسانه‌ها معتقدند که این شماره مدل متعلق به نسخه Mi Mix 3s است.
 
همچنین از طرفی دیگر مدتی پیش شایعه‌هایی در خصوص عرضه پرچمدار Mi Mix 4 با فناوری 5G منتشر شده بود، اما اطلاعات کاملی از این محصول جدید برای شناسایی بهتر آن منتشر نشده است و پیش‌بینی‌های انجام شده در مورد آن چندان دقیق نیستند. اخیراً مدیر محصولات شیائومی اعلام کرده بود که فناوری شارژ بی‌سیم در نسخه جدید پرچمدار Mi Mix از سرعت بیشتری نسبت به پرچمدار Mi 9 بهره خواهد برد. در حال حاضر پرچمدار Mi 9 از فناوری شارژ بی‌سیم سریع 20 واتی استفاده می‌کند.
 
نظر شما چیست؟ فکر می کنید که موبایل 5G شیائومی این بار در مقیاس بزرگتری نسبت به شوآف سال گذشته ارایه خواهد شد؟
 

​​