فناوری اطلاعات

برنامه‌ی شرکت نینتندو برای حضور در رویدادی جدید

منبع: آخرین خبر
رویداد Gamescom 2019 حدود ۲۰ روز دیگر آغاز می‌شود و حال شرکت نینتندو که در این کنفرانس حضور خواهد داشت از برنامه‌ی خود برای حضور در این رویداد رونمایی کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.
 
طی رویدش Gamescom 2019 نینتندو قصد دارد تا در کنار برگزاری تورنمنت بازی Super Smash Bros و نمایش تریلری جدید از بازی‌های معرفی شده در E3 2019، به بازی‌بازان اجازه دهد تا این بازی‌ها را از نزدیک تجربه کنند. در هر صورت برنامه‌ی شرکت نینتندو برای حضور در رویداد Gamescom 2019 به شرح زیر است:
 
نمایش گیم‌پلی بازی‌های جدید:
از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آگست، نینتندو قصد دارد تا سری ویدئوهایی جدید از گیم‌پلی بازی‌های جدید معرفی شده‌ی خود به نمایش بگذارد. فهرست عناوین مورد نظر که در این رویداد شاهد نمایش آن‌ها خواهیم بود، به شرح زیر هستند:
 
 
Luigi’s Mansion 3
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
Astral Chain
Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
The Witcher III: Wild Hunt – Complete Edition
 
عناوین قابل بازی در رویداد Gamescom 2019:
 
بازی‌بازانی که در محل برگزاری کنفرانس حضور داشته و از غرفه‌های شرکت نینتندو بازدید می‌کنند، قادر خواهند بود به تجربه‌ی بازی‌های جدید معرفی شده توسط شرکت نینتندو بپردازند که در سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. فرهست بازی‌های مورد نظر که در رویداد Gamescom 2019 قابل بازی هستند به شرح زیر است:
 
Luigi’s Mansion 3
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
Pokemon Sword and Pokemon Shield
Daemon X Machina
Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
The Witcher III: Wild Hunt – Complete Edition
 
برگزاری مسابقات Supersmash Bros
 
شرکت نینتندو قصد دارد تا میان بهترین بازی‌بازان مسابقات Smash Ball Team Cup مسابقه‌ای برگزار کند. برندگان این مسابقه به ژاپن خواهند رفت تا در مسابقات جهانی بازی Supersmash Bros شرکت کرده و با تیم منتخب ژاپن به رقابت بپردازند. مسابقات بازی Supersmash Bros طی رویداد Gamescom 2019 به صورت زنده و از طریق کانال توییچ نینتندو انگلستان پوشش داده می‌شود.
 
رویداد Gamescom 2019 از تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد الی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ (۲۰ الی ۲۴ آگست ۲۰۱۹) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

​​