اپراتورها

تلفن همراه

August 27, 2019
11:30 سه شنبه، 5ام شهریورماه 1398
کد خبر: 102691

رادکانی مشاور وزیر ارتباطات در امور تامین و بهبود ارتباطات مناسبت های مذهبی، ملی و منطقه ای شد

 
وزیر ارتباطات در حکمی رادکانی را به عنوان مشاور وزیر در امور تامین و بهبود ارتباطات مناسبت های مذهبی، ملی و منطقه ای منصوب کرد.
 
 
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی اسماعیل رادکانی را به عنوان مشاور وزیر در امور تامین و بهبود ارتباطات مناسبت های مذهبی ملی و منطقه ای منصوب و در نامه ای جداگانه دستور تشکیل کارگروه ارتقای کیفیت ارتباطی عتبات عالیات را صادر کرد.
 
لزوم پیش بینی زیرساخت های دایم و تامین اعتبار ارتباطات در جهت ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت به تمامی زائران گرامی، ارزیابی و پیش بینی نیازمندی ها و امکانات، برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی میان اپراتورهای داخلی، منطقه ای و بین المللی و استفاده از ظرفیت کلیه بخش های مختلف وزارت جهت ارایه خدمات با کیفیت مناسبت از جمله اهم انتظاراتی است که در این حکم آمده است.
 
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.