باندپهن

شرکت زیرساخت در سال‌های اخیر پیشروتر از شرکت‌های خصوصی عمل کرده است

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به کسب نشان برتر شرکت‌های دولتی و کسب رتبه اول ارزیابی سامانه مدیریت پروژه، اصلاحات انجام‌گرفته در این شرکت را بسیار مناسب و تأثیرگذار ارزیابی کرد.
مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور تمامی اعضا در ساختمان کلاه‌فرنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهت رسیدگی به‌ صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ این شرکت برگزار شد.
 
این جلسه که به ریاست سیروس موثقی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی به‌عنوان نایب‌رئیس مجمع تشکیل شد، نمایندگانی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان برنامه‌وبودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان اعضای مجمع عمومی حضور داشتند.
 
در ابتدای جلسه حمید فتاحی، معاون وزیر و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارشی از فعالیت مای هیئت‌مدیره در یک سال گذشته ارائه کرد.
 
وی در ادامه تأکید کرد که با توجه به اقدامات صورت گرفته علاوه بر تحقق درآمدها و مدیریت هزینه‌ها شرکت ارتباطات زیرساخت به‌عنوان برترین شرکت دولتی در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد که این امر نشان از اثربخشی کلیه فعالیت‌های سال ۱۳۹۷ شرکت دارد.
 
فتاحی همچنین با توجه به برنامه‌های آتی شرکت در خصوص استفاده بهینه و مشترک از منابع با فعالین بخش آی‌سی‌تی خواستار حمایت بیشتر اعضای مجمع عمومی از برنامه‌های آتی شرکت شد.
 
در این جلسه موثقی، نایب‌رئیس مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت، با توجه به دستاوردهای این شرکت در زمینه کسب نشان برتر شرکت‌های دولتی و کسب رتبه اول ارزیابی سامانه مدیریت پروژه، ضمن تشکر از صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل سابق و اعضای هیئت‌مدیره، مدیران و پرسنل مجموعه، شتاب و اصلاحات انجام گرفته در شرکت زیرساخت را بسیار مناسب و تأثیرگذار ارزیابی کرد.
 
وی افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در سال‌های اخیر در بسیاری از زمینه‌ها پیشروتر از شرکت‌های خصوصی عمل نموده که اثر آن در بخش آی‌سی‌تی کاملاً مشهود است و این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.
 
در این جلسه با ارائه گزارش حسابرسی توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی و بحث و بررسی موضوع توسط اعضای مجمع و پاسخ مدیران شرکت، گزارش سالیانه صورت‌های مالی سال ۱۳۹۷ به تصویب اعضای مجمع رسید.

​​