باندپهن

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت
 
جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور مهندس موثقی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، نمایندگان وزارتخانه ها ی امور اقتصاد و دارایی ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، دفاع و پشتیبانی نیروهای های مسلح ،سازمان برنامه و بودجه و مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت ، بیست و چهارم شهریور ماه سال جاری در مجموعه عمارت کلاه فرنگی برگزار شد.
 در این جلسه مهندس سیروس موثقی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات به عنوان رئیس جلسه مطالبی را در ارتباط با سیاست های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه بازار بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاهش هزینه‌های جاری و ارائه خدمات با کیفیت مناسب توسط شرکت ارتباطات زیرساخت به اپراتورها و مشتریان مطرح کرد.
 
 
در ادامه جلسه مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت های مالی سال جاری این شرکت ارایه و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
 
بر اساس این گزارش ،صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1397 شرکت تأیید و در خصوص سایر پیشنهادات مطرح شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت تصمیمات مقتضی اتخاذ شد و در پایان اعضای مجمع عمومی از عملکرد مطلوب شرکت تقدیر و تشکر کردند.

​​