باندپهن

پیام فتاحی به مناسبت هفته دفاع مقدس

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت
 
دفاع مقدس، ‏آشناترین واژه در تاریخ حماسه ‏های ملت ایران است. حماسه هشت سال دفاع مقدس، روایت افتخار و غرور ملی است و حکایت از دوران طلایی و پر افتخار ملتی دارد که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود نمود و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.
رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم پایه گذار و تبلور بسیاری از مفاهیم اخلاقی مؤثر در زیرساخت نظام فرهنگی و سیاسی کشور چون آزادگی، ایثار، خود باوری، وحدت و... شد و توانست با دست خالی و با توکل بر خدا در برابر یک تهاجم گسترده بین‌المللی بایستد.
دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنان و جلوه گاه اثبات هنر عشق ورزی ایثارگران و جانبازانی است که خالصانه و به نیت قرب الهی و صیانت از مرز و بوم، عزت و شرف ایرانی را بر صفحات زرین تاریخ کشور ماندگار کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاور مردی‌های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، این ایام غرورآفرین را به رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز، خانواده معظم شهدا و همکاران گرانقدرم در شرکت ارتباطات زیرساخت تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 

​​