تلفن همراه

جهرمی در خصوص ماجرای 200 نوت بوک: مسئول مربوطه در نهاد مکتوب عذرخواهی کرد/از همراه اول خواستم برای هوشمندسازی مدارس سیستان استفاده شود

 
jjnot12.jpg
 
محمدجواد آذری جهرمی در نوشتاری با تیتر "شفاف سازی در برابر #فیک_نیوز" و انتشار تصویر نامه هامش‌اش به مدیرعامل همراه اول در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من که با مردم مطلب پنهان و محرمانه‌ای ندارم. گفته بودند «جهرمی ۲۰۰ تا لپ‌تاپ به نهاد ریاست جمهوری هدیه داده است!». دروغ محض برای پوشاندن فسادهای خود! من هیچ اطلاعی نداشتم. خواستم که به جدیت پیگیری کنند. امروز مسئول مربوطه نهاد نامه زد و عذرخواهی کرد.
 
وزیر ارتباطات تاکید کرده: از مدیرعامل همراه اول که تجهیزات داده بود خواستم دیگر تکرار نشود و آن تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته شود.
 
جهرمی در پایان نوشتار خود آورده : همه می‌دانند که درباره‌ی #حق‌الناس با کسی تعارف ندارم! با این تهمت‌های ناروا نمی‌توانید ذهن مردم را از واقعیت‌های فسادها منحرف کنید. اصلا من #قاتل_بروسلی، اما هم #پایان_وس و دزدی‌های ارزش افزوده را پیگیری می‌کنم و هم آن ۵۰۰۰ میلیارد تومانی که در واگذاری مخابرات از مال مردم که معلوم نیست تکلیفش چه شده.

​​