تلفن همراه

خدمات ویژه رایتل برای زائرین اربعین حسینی

منبع: رایتل
 
رایتل به مشترکین خود خدمات ارتباطی ویژه ای جهت تسهیل در ارتباطات زائرین عتبات عالیات در کشور عراق ارائه می‌دهد.
 
 با توجه به حضور خیل عظیم ارادتمندان ابا عبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی در کشور عراق، رایتل جهت تأمین رفاه حال مشترکین خود، نسبت به ارایه خدمات ویژه در این ایام اقدام کرده است.
 
اپراتور رایتل در ایام برگزاری پیاده روی اربعین امکان خرید سیم کارت اعتباری ویژۀ این ایام را به همراه بستۀ آغازین دارای 50 هزار اعتبار ريالی ویژۀ رومینگ در کشور عراق برای مشترکین خود فراهم کرده است. این سیمکارت به قیمت 200 هزار ریال به مشترکین عرضه میشود و پس از رویداد اربعین نیز مشابه با سایر سیم کارتهای اعتباری رایتل قابلیت استفاده خواهد داشت. متقاضیان در صورت تمایل می توانند به دریافت سیم کارتهای ویژۀ اربعین به نمایندگان فروش و فروشگاه های رایتل مراجعه نمایند.
 
همچنین مشترکین رایتل در کشور عراق، میتوانند با شماره گیری کد دستوری #152*، 50 مگابایت اینترنت رومینگ بین الملل رایگان (با سقف مصرف روزانه 5 مگابایت) ویژۀ  استفاده در شبکۀ اپراتور Korek عراق دریافت کنند.
 
مشترکین رایتل جهت استفاده به صرفه اینترنت در کشور عراق میتوانند بستههای اینترنتی ویژۀ اربعین را با تخفیف های ویژه خریداری کنند. این بسته ها از طریق شماره گیری کد #6*1*142* قابل خرید و فعالسازی است.
 
همچنین، مشترکین رایتل در ایام اربعین حسینی از تخفیفهای ویژهای در تمامی خدمات رومینگ بین الملل (تماس، پیامک و اینترنت) برخوردار خواهند شد.
 
گفتنی است، علاوه بر خدمات ذکر شده، رایتل در مسیر پیاده روی اربعین نیز همراه مشترکین بوده و با استقرار باجه های ارائه خدمات رایتل، به راهنمایی و رفع مشکلات احتمالی مشترکین میپردازد.
 
 جزییات بیشتر در خصوص طرح های مورد اشاره از طریق لینک قابل دسترسی است.

​​