فناوری اطلاعات

آمار جدیدی از فروش بازی Mario Kart Tour منتشر شد

منبع: گیم فا
 
 بیش از یک ماه از انتشار بازی Mario Kart Tour می‌گذرد و شرکت نینتندو امروز هم آمار جدیدی از تعداد دانلود و فروش این عنوان را در دسترس قرار داده است. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.
 
بسیاری از بازی‌بازان با عناوین مربوط به شخصیت Mario خاطره دارند و تاکنون نسخه‌های مختلف و جذابی از آن را تجربه کرده‌اند. Mario Kart Tour نام عنوان جدیدی است که ماه گذشته برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شد و خیلی زود افراد زیادی را به خود جذب کرد. شما در این بازی باید کنترل Mario و یا دوستانش را به عهده گرفته و در حالت‌های مختلف، مسابقات هیجان‌انگیزی را پشت سر بگذارید. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های مسابقه‌ای هستید، Mario Kart Tour را به هیج وجه از دست ندهید.
 
همان‌طور که در جریان هستید، تاکنون عناوین گوناگونی از شرکت نینتندو برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته‌اند که از پرطرفدارترین آن‌ها می‌توان به Super Mario Run، Animal Crossing و Fire Emblem Heroes اشاره کرد. این بازی‌ها ضمن دانلودهای بی‌شمار از سوی بازی‌بازان، تبدیل به درآمد خوبی برای سازندگان نیز شده‌اند. جالب است بدانید که Mario Kart Tour تاکنون تبدیل به بهترین بازی این شرکت برروی گوشی‌های هوشمند شده است. این بازی تاکنون ۱۲۳ میلیون بار توسط بازی‌بازان دانلود شده و فروش آن از مرز ۳۷٫۴ میلیون دلار عبور کرده است. ظاهرا تیم سازنده برنامه‌های زیادی برای این بازی دارد که در آینده از آن‌ها رونمایی خواهد کرد.

​​