تلفن همراه

هنوز گزارشی از تخلفات شرکت‌های خدمات ارزش‌افزوده ارائه نشده است

منبع: ایسنا
 
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه هنوز گزارشی از تخلفات شرکت‌های خدمات ارزش‌ افزوده اپراتوری ارائه نشده است، گفت: نهادهای مسئول باید ورود کنند تا موضوع ریشه‌یابی شود و مورد قضاوت قرار گیرد.
 
امیر خجسته با اشاره به حواشی ایجاد شده پیرامون شرکت‌های خدمات ارزش‌افزوده اپراتوری گفت: برخی از شرکت‌های خدمات ارزش‌افزوده اپراتوری به‌عنوان یکی از شاخه‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال توسط جوانان نخبه ایجاد و اداره می‌شوند که این نوع خدمات می‌توانند در کنار ایجاد شغل به تسهیل امور مردم کمک کنند در این شرایط حواشی ایجاد شده برای این صنعت و تلاش برای تعطیلی آن به امنیت روانی کارآفرینان پایبند به قانون و اخلاق ضربه زده است لذا باید از وقوع انحراف و تخلف در این حوزه جلوگیری کرد.
 
وی ادامه داد: با وجود تخلفات در حوزه "وس" کارآفرینان بسیاری با سرمایه اندک به این حوزه وارد شده و تمامی عملکرد خود را منطبق با قوانین و اصول قانونی بنا کرده که قربانی متخلفان می‎شوند، لذا نباید خشک و تر را با هم بسوزانند.
 
نماینده همدان با بیان اینکه «چند هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه "وس"، فعال هستند»، اظهار کرد: نباید این صنعت را به طور کلی متوقف کرد. کشورهای بسیاری با حمایت از کسب و کارهای نوین توانسته‌اند اقتصادی پیشرو داشته باشند بنابراین می‌توان با اصلاح کاربری و نظارت‌ کامل از کاربردهای مثبت آن استفاده و شرکت‌های شفاف را حمایت کرد.

​​