تلفن همراه

ارتباطات رایتل در مناطق زلزله زده شمال غرب کشور برقرار است

منبع: رایتل
شرکت خدماتی ارتباطاتی رايتل اعلام کرد: ارتباطات شبکه این اپراتور در مناطق زلزله زده شمال غرب کشور برقرار بوده و مکالمه درون شبکه رایتل نیز در این مناطق رایگان است.
 
در پی وقوع زلزله‌ ۵.۹ دهم ریشتری بامداد امروز جمعه 17 آبان، در استان آذربایجان شرقی، رایتل ضمن تسلیت به هموطنانی که در این زلزله داغدار شدند، از برقراری ارتباط شبكه تلفن همراه خود در این مناطق خبر داد و اعلام كرد : تمامی سایت‌های رایتل واقع در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار و مسیرهای ارتباطی مکالمه و دیتا برقرار است.
بر اساس این گزارش، تيم خدمات فنی اپراتور رايتل پس از وقوع زلزله در مناطقی از استان آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار در حالت آماده باش کامل قرار دارد و طبق آخرین گزارشات دریافتی، تاکنون هیچ‌گونه قطعی و اختلال در ارتباطات رایتل در این مناطق مخابره نشده است.
همچنین تیم خدمات فنی رایتل اعلام  آمادگی کرده است که در صورت نیاز ستاد بحران، نسبت به برقراری سایت های سیار اقدام نماید.
لازم به ذکر است، مکالمه درون شبکه رایتل در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی رایگان است.
گفتنی است، زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد امروز (جمعه 17 آبان) حوالی ترک در استان آذربایجان شرقی را لرزاند که در بیشتر نقاط استان های آذربایجان شرقی، قزوین، گیلان و اردبیل احساس شد.

​​