تلفن همراه

از نسل بعدی گوشی‌های آیفون چه می‌دانیم؟

منبع: ایسنا
تاکنون اطلاعات متعددی در خصوص نسل بعدی گوشی های اپل، آیفون ۱۲، منتشر شده است.          
 
آیفون ۱۲ به عنوان نسل بعدی گوشی‌های جدید اپل، تاکنون نظر بسیاری از طرفداران این برند تکنولوژی آمریکایی را به سمت و سوی خود جلب کرده به گونه ای که در نظرسنجی های صورت گرفته، عده کثیری از آنها می خواهند تا زمان معرفی و عرضه آیفون ۱۲ منتظر بمانند و بعد اقدام به خریداری یک گوشی جدید کنند.
 
بر اساس گزارش وب سایت news۱۸، تاکنون اطلاعات غیر رسمی زیادی در خصوص نسل بعدی گوشی‌های اپل، آیفون ۱۲، منتشر شده که محتمل‌ترین مشخصات آن به شرح زیر است:
 
آیفون ۱۲ به صفحه نمایش اولد (OLED) مجهز است.
این گوشی جدید قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت پرسرعت همراه موسوم به شبکه ۵G را داراست
به نظر می رسد که آیفون ۱۲ در چهار مدل مختلف در اختیار کاربران و مشتریان قرار خواهد گرفت.
تاکنون قرار است آیفون ۱۲ در سه سایز و اندازه مختلف عرضه و ارائه شود که دو مدل از آنها صفحه نمایش ۶.۱ اینچی، یکی از آنها ۵.۴ اینچی و دیگری ۶.۷ اینچی دارد.
انتظار می رود که آیفون ۱۲ از نسل قبل از خود یعنی گوشی های آیفون ۱۱ باریک‌تر و نازک تر خواهد بود.
همچنین دو مدل از آیفون های نسل جدید، تنها دو لنز دوربین در پنل پشتی خود خواهند داشت این در حالیست که دو مدل پرچمدار آن به سه لنز دوربین در پنل پشتی با کیفیت و قابلیت های متفاوت مجهز خواهند بود.
قرار است نسل جدید گوشی های اپل (آیفون ۱۲) طبق روال هرساله در جریان برگزاری رویداد اختصاصی این غول تکنولوژی به صورت رسمی رونمایی شود.
البته تمامی اطلاعات و جزئیات ذکر شده در بالا بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی منابع خبری و آگاه بوده است و هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت اپل تایید نشده‌اند.
 

​​