تلفن همراه

اپلیکیشن ساعت سامسونگ شستن دست را یادآوری می‌کند

منبع: مهر
 
 
سامسونگ اپلیکیشنی را به ساعت هوشمند خود اضافه کرده که شستن دست را به طور مرتب به کاربران یادآوری می‌کند تا خطر ابتلای اشخاص به بیماری کرونا به حداقل برسد.
 
 به نقل از انگجت، شستن مرتب دست‌ها در عصر انتشار ویروس کرونا امر مهمی است و شرکت‌های فناوری به طور مرتب در تلاش هستند تا خدمات نوآورانه‌ای را برای وادار کردن کاربران به این کار ارائه دهند. یکی از این خدمات از طریق ساعت هوشمند گالکسی واچ اکتیو ۲ در دسترس است.
 
سامسونگ اپلیکیشن تازه ای را برای این ساعت عرضه کرده که هر چند ساعت یک بار به کاربران یادآوری می‌کند تا دست‌های خود را بشورند. این برنامه در زمان شستشوی دست هم به افراد یادآوری می‌کند که برای این کار باید حداقل ۲۵ ثانیه وقت صرف و از عجله پرهیز کنند.
 
با استفاده از این برنامه می‌توان پی برد کاربر آخرین بار در چه زمانی دست‌های خود را شسته است. تولید این برنامه طی دو هفته توسط یکی از زیرمجموعه‌های تحقیقاتی سامسونگ در بنگلور هند صورت گرفته است.
 
تمامی اعضای این گروه دورکار بوده و از منزل این فرایند را به پیش برده‌اند. هفته قبل گوگل هم این خدمات را به کاربران سیستم عامل ویر او اس ارائه کرده بود.

​​