تلفن همراه

ورایزون دروغ‌گویی در باره 5G را متوقف می‌کند

 
 
 
ICTna.ir - اپراتور آمریکایی AT&T، به مفتضحانه ترین شکل و با تغییر دروغین علامت 4G به 5G برای مشترکین خود، اعتباراش را به خطر انداخته و حالا، مقامات تبلیغاتی آمریکا در نهایت برای بررسی این موضوع به AT&T رفتند تا پس از یک سال این موضوع را جمع بندی کنند. به طور خاص بخش تبلیغات ملی آمریکا توسط یک شکایت به AT & T اخطار داده است.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، یکی از تبلیغات ادعا می‌کند: " مردم از وسط محله منهتن تا مرکز شهر دنور می‌توانند از 5G استفاده کنند، در حالی که این تبلیغات نشان می‌داد مردم در سراسر کشور تست‌های سرعت نجومی را انجام می‌دهند. این کمیته دریافت که این موضوع مفاهیم غلط را در مورد دسترسی عمومی به خدمات 5G و در موقعیت‌های خاص نشان داد و به Verizon گفت که دروغ گفتن را متوقف کند. ورایزون هم متقابلا قول داده این تبلیغات را متوقف کند.
 
با این حال، تنها چند ماه از زمانی که Verizon به سرعت با حقیقت بازی کرد و در نتیجه به یک توبیخ مشابه تبدیل شد، گذشته است. به نظر نمی‌رسد که هیچ گونه مجازاتی واقعی برای این دوگانگی در نظر گرفته شود، بنابراین از شنیدن خبری در مورد تبلیغ Verizon که ادعا می‌کند فایوجی مردم را قوی‌تر، باهوش‌تر و جذاب‌تر می‌سازد، حساسیت های بیشتری را بر انگیخته است.
 
این در حالی است که پنج صدم درصد مشترکین این اپراتور به خدمات فایوجی دسترسی دارند. دلیل اصلی این موضوع، تمرکز ورایزون بر استفاده از فرکانس های بالاست که دامنه پوشش بسیار کمی را در اختیار اپراتور قرار میدهد.
 
 

​​