تلفن همراه

رگولاتور صوت و تصویر از ارائه اینترنت رایگان برای استفاده مردم از برنامه‌های محرم خبر داد

رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر گفت اپراتور‌های ثابت و همراه اینترنت برای استفاده مردم از برنامه‌های ماه محرم هیئات مذهبی در فضای مجازی خدمات رایگان را در قالب طرح خیمه‌های رسانه‌ای ارائه خواهند داد.
 
 
محمد صادق امامیان در حاشیه نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه‌های محرم در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: خوشبختانه روز به روز اپراتور‌های بیشتری به این طرح اضافه می‌شوند که در روز‌های آینده اسامی کامل اپراتور‌ها از طریق رسانه ملی و وب سایت ساتنا اطلاع رسانی خواهد شد.
 
رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر گفت: اپراتورهای ثابت و همراه، برای استفاده مردم از برنامه های ماه محرم هیئات مذهبی در فضای مجازی خدمات رایگان اینترنتی را در قالب طرح ((خیمه های رسانه ای)) ارائه خواهند کرد.
 
آقای محمد صادق امامیان در حاشیه نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های محرم در رسانه های صوت و تصویر فراگیر افزود: خوشبختانه روز به روز اپراتورهای بیشتری به این طرح اضافه می شوند که در روزهای آینده اسامی کامل اپراتورها از طریق رسانه ملی و وب سایت ساتنا اطلاع رسانی خواهد شد.
 
وی شرایط محرم امسال را بسیار ویژه دانست و بیان کرد: تصمیمات ستاد کرونا هرچه باشد سهم فضای مجازی و هیئت آنلاین بسیار قابل توجه خواهد بود و هیئت های مجازی و برخط سهم مهمی در مراسم های امسال دارند.
 
امامیان بیان کرد: فضای مجازی و رسانه های صوتی و تصویری از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور در مناسبت هایی همچون ماه مبارک رمضان، شب های قدر و غیره فعالیت خوبی داشتند، اما برای ماه محرم باید فعالیت جدی تر و بهتری داشته باشند.
 
رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر همچنین با اشاره به فعالیت مجازی برخی هیئات مذهبی در سال گذشته گفت: محرم امسال می توان خلا های موجود سال های گذشته را جبران کرد، چراکه مجازی و برخط برگزار شدن مراسم های ماه محرم در امسال از سال های قبل مهم تر شده است.
 
محمد صادق امامیان افزود: رسانه ملی همچون سال های گذشته که مراسم هیئات مذهبی را پوشش می داد، امسال نقش پررنگ تری خواهد داشت و این امکان برای مردم فراهم خواهد شد تا خانواده ها در منازلشان از برکات این ماه بهره مند شوند.

​​