تلفن همراه

انتصاب مدیران اسبق مرکز ملی فضای مجازی در همراه اول

mci logo png .png

ICTna.ir - با صدور احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل همراه اول، مدیرکل ارتباطات در حوزه ستادی، معاون راهبردی و معاون توسعه سازمانی و سرمایه های انسانی این شرکت تغییر کردند. 

براساس اطلاعات رسیده به خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، طی احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل همراه اول، محمدرضا کشاورزی بعنوان سرپرست جدید معاونت راهبرد همراه اول به جای علی مقیمی و جعفر بلوک آذری بعنوان سرپرست معاونت توسعه سازمانی و سرمایه انسانی همراه اول جایگزین علی محمد زاده ثانی شد.

محمدرضا کشاورزی که امروز بعنوان معاون راهبردی مدیرعامل همراه اول منصوب شد، پیش از این و در زمان ریاست اخوان بهابادی، مدیرعامل فعلی همراه اول بر مرکز ملی فضای مجازی در سال 1391، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی و جعفر بلوک آذری که امروز بعنوان معاون توسعه سازمانی و سرمایه انسانی همراه اول منصوب شد، مدیرکل حوزه ریاست مرکز ملی فضای مجازی را عهده دار بودند.

همچنین زمانی که اخوان بهابادی سمت قائم مقامی رئیس سازمان صدا و سیما در امور فناوری و رسانه های نوین را بر عهده داشت، جعفر بلوک آذری با حکم وی به سمت مدیرکل هماهنگی و اجرایی سازمان صدا و سیما منصوب شده بود.
 
 
با حکم مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول، سید یاسر رایگانی بعنوان سرپرست اداره کل ارتباطات در حوزه ستادی این شرکت جایگزین کیومرث حاجی‌ رحیمیان شد.
رایگانی پیش از این و به مدت بیش از دو سال و نیم علاوه بر سخنگوی سازمان تعزیرات، فعالیت در اداره کل روابط عمومی و تشریفات تعزیرات را در کارنامه خود داشت.
 
دو روز پیش هم مسعود گرشاسبی -مدیرکل خرید همراه اول و ناییب رئیس هییت مدیره شرکت نقش اول- بعنوان جایگزین رضا طالبی و مدیرعامل جدید شرکت نقش اول کیفیت (نک) از شرکتهای زیر مجموعه همراه اول منصوب شد.
مسعود گرشاسبی هم پیش از این و در زمان ریاست اخوان بر مرکز ملی فضای مجازی، سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی آن مرکز را بر عهده داشت.
 
 

​​