فناوری اطلاعات

چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

 
 
چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این رویداد قرار بود در پاییز و زمستان به‌صورت حضوری برگزار شود؛ اما براساس تصمیم دبیرخانه این رویداد و تصمیم‌گیری شورای سیاست‌گذاری آن، به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این رویداد به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، شرایط حضور در هکاتون بازی‌های جدی ۹۹، سمپوزیوم بازی‌های جدی۹۹، اختتامیه جشنواره بازی جدی سال ۹۹ و مراسم اختتامیه رویداد برای تمام شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین فراهم خواهد شد. مخاطبان نیز می‌توانند به‌صورت آنلاین به تماشای این رویداد بپردازند. در خصوص نحوه حضور ارائه‌دهندگان مقاله‌ها، داوران، سخنرانان و برندگان در بخش‌های مختلف رویداد، به زودی تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با جذب حامیان این حوزه برگزار می‌شود، امسال نیز این رویداد شامل سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۹۹ است.

​​