تلفن همراه

رونمایی زودهنگام سامسونگ از Galaxy S21 در اوایل ژانویه

ICTna.ir – سامسونگ قرار است یک ماه زودتر از آنچه انتظار می رفت از پرچمدار جدید خود در سری گلکسی S رونمایی کند تا بتواند پیش از جان گرفتن دوباره هواوی پس از تحولات سیاسی آمریکا، سهم بازار آن را به دست آورد.
 
Samsung Galaxy S20.JPG
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، درحالی که هواوی در دوره ای موقعیت برتر سامسونگ در بازار جهانی تلفن های هوشمند را به چالش کشید اما رقیب چینی با محدودیت های ایالات متحده در مورد تراشه های مورد استفاده در تلفن های هوشمند و تجهیزات مخابراتی در شرایط تلاش برای حفظ بقا قرار گرفت.
 
مقام های صنعت تراشه کره جنوبی امیدوارند با ریاست جمهوری جو بایدن محدودیت های پیشین برداشته شود؛ هرچند روی این نظر خود قاطع نیستند و انتظار دارند که دولت آمریكا موضع سختگیرانه ای در قبال چین داشته باشد.
 
گرچه هنوز برنامه نهایی سامسونگ اعلام عمومی نشده اما این شرکت درحال آماده کردن خود برای رونمایی و عرضه Galaxy S21 در اوایل ماه ژانویه سال 2021 است و پیش از این هم در اوایل ماه مارس سال جاری پرچمدار S20 را عرضه کرد.
 
این کمپانی کره ای در مقایسه با مدل قبلی که سال گذشته عرضه کرده بود، در سه ماهه دوم سال جاری 56 درصد کمتر گوشی های سری Galaxy S20 5G را به بازار عرضه کرد. این درحالیست که در همین زمان اپل توانست 15 درصد بیشتر پرچمدار آیفون 11 خود را در مقایسه با سال گذشته بفروشد.

​​