تلفن همراه

رئیس سابق FCC مدیرعامل AT&T شد

ICTna.ir – با بازنشسته شدن و کناره گیری رندال استفنسون، مدیرعامل AT&T، ویلیام کنارد، رئیس سابق FCC به عنوان مدیرعامل این اپراتور انتخاب شد تا جای خالی او را پر کند.
 
william-kennard.jpg
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، کنارد علاوه بر سابقه چهار ساله به عنوان ناظر حوزه تلکام همچنین سابقه فعالیت به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا را نیز در کارنامه خود دارد.
 
او به واسطه دانش حقوقی خود همچنین مدیر اجرایی گروه Carlyle با مسوولیت سرمایه گذاری سهام شرکت های خصوصی نیز بوده است.
 
او از سال 2014 به عنوان عضو هیات مدیره AT&T منصوب شد و درحال حاضر در کمیته حاکمیت و معرفی شرکتی و کمیته سیاست های عمومی و اعتباری شرکت های بزرگ فعالیت می کند.
 
در اطلاعیه ای که از سوی راندال استفنسون، مدیرعامل پیشین و قبل از خروجش از AT&T منتشر شد، آمده است: دانش او در حوزه ارتباطات، رسانه و فناوری، تجربه راهبری و عضویت در هیات مدیره شرکت ها در بازارهای بزرگ و دولت، او را به گزینه منحصربه فردی برای مدیرعاملی AT&T تبدیل کرده است.
 
استفنسون کناره گیری خود از سمت مدیرعاملی AT&T را در ماه مارس اعلام کرد اما برای انتقال امور به مدیر جدید به عنوان مدیر اجرایی به فعالیت خود تا ژانویه 2021 ادامه خواهد داد.
 
کنارد معتقد است مدیریت او در دوره پرچالش AT&T اتفاق افتاده است و در رقابت سخت با ورایزن و T-Mobile برای ارایه بهترین پوشش و کیفیت شبکه 5G هستند.

​​