فناوری اطلاعات

رویداد آنلاین بازی‌سازی «جیتوپیا۲» برگزار می‌شود

رویداد بازی‌سازی «جیتوپیا۲» با هدف شبکه‌سازی و به اشتراک‌گذاشتن تجربیات ۷ آذرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی مایکت، رویداد «جیتوپیا۲» به طور تخصصی به بازی موبایلی در اندروید می‌پردازد. این رویداد برای دورهم جمع شدن فعالان اکوسیستم بازی‌سازی اندروید در ایران طراحی شده است. هدف جیتوپیا این است که در مدت کوتاهی تجربیات و نکات مهمی را به اشتراک بگذارد و به توسعه‌ این صنعت در ایران و بازی‌های ایرانی کمک کند. همچنین برای شبکه‌سازی و آشنایی افراد متخصص با یکدیگر و البته تازه واردان این حوزه هم جیتوپیا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی شرایط شبکه‌سازی و آموزش را فراهم کرده است.
 
صنعت بازی موبایلی در حال حاضر ارزشی حدود ۵۴ میلیارد دلار دارد. برای ورود به این بازار به عنوان طراح، متخصص فنی، منتقد، آنالیزور یا حتی یک بازیکن حرفه‌ای، نیازمند ارتباط با افراد مختلف و درک گسترده‌ای از جایگاه‌های شغلی این حوزه هستیم. یکی از راه‌های شناخت بهتر بازی و بازی‌سازی و البته شناخته شدن در این حوزه، شرکت در رویدادهاست.
 
این دور از رویداد جیتوپیا به طور کاملا آنلاین و توسط مایکت برگزار می‌شود. این رویداد شامل ۴ سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای، یک پنل تخصصی با موضوعASO ،  دو ورکشاپ در حوزه فنی بازی‌سازی و ۲ اجرای سرگرمی برای تنفس است. متقاضیان برای شرکت در این رویداد از طریق این لینک ثبت‌نام کنند.
 

​​