تلفن همراه

مدیرعامل جدید مخابرات در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع مجلس‌ خواستارحمایت ازمنطقی کردن تعرفه های مخابراتی شد

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران اعلام کرد مدیرعامل جدید این شرکت، با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ودیدار با رییس واعضای این کمیسیون خواستارحمایت مجلس ازاین شرکت و واقعی کردن تعرفه های مخابراتی شد .
 
براساس اعلام روابط عمومی مخابرات ایران، سلطانی در این جلسه كه با حضور رییس و جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در محل مجلس شورای اسلامی، سه شنبه 9دی ماه برگزار شد، با تقدیر اززحمات مدیران قبلی این شرکت گفت : شرکت مخابرات ایران آبروی نظام است وباید قوی ومقتدر باشد تا صنایع مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بتوانند به حیات خود ادامه دهند و درسازندگی و توسعه ارتباطات کشور نقش داشته باشند .
 
وی با تاکید بر اینکه اکنون درآمد و هزینه مخابرات به دلیل ثبات طولانی مدت تعرفه ها متوازن نیست گفت: براین اساس طرح های توسعه ای زیرساختهای ارتباطی و نیازهای ملی کشور به کندی انجام و اداره شرکت سخت شده است .
 
سلطانی با اشاره به اینکه در حال حاضر هزینه نگهداری یک خط تلفن ثابت 15 هزار تومان و درآمدش حدود 6 هزار تومان در ماه است، اظهار داشت : برای اداره شرکت مخابرات ایران و توسعه ارتباطات ، باید تعرفه ها به نحوی باشد که ضمن تامین هزینه ها، امکان توسعه هم فراهم شود .
 
مدیرعامل شركت مخابرات ایران ضمن بیان برخی تنگناها و مطالبات کارکنان و کارگزاران روستایی از نمایندگان مجلس خواست در موضوع منطقی کردن تعرفه ها از شرکت مخابرات ایران حمایت کنند .
 
در این دیدار آقای اکبری رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت مخابرات در توسعه کشور گفت: کمیسیون پی گیر حل مشکل کارگزاران روستایی، کارکنان و پیمانکاران مخابرات است و از طرح های درآمدزای شرکت مخابرات ایران دفاع می کند‌.
 
وی با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران از بودجه دولتی استفاده نمی کند، افزود : شایسته است نمایندگان محترم از طرح هایی که موجب تقویت بنیه مالی این شرکت و توسعه زیر ساخت های ارتباطی می شود نیز حمایت کنند .
 
روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پایان اطلاعیه خود آورده "در ادامه این جلسه  مدیرعامل جدید مخابرات به سوالات اعضای کمیسیون پاسخ داده است".

​​