تلفن همراه

شباهت زیاد آیفون 12 اس پرو با آیفون ۱۲

منبع: زومیت
تصاویر فاش‌شده نشان می‌دهند که آیفون ۱۲ اس پرو شباهت زیادی به آیفون ۱۲ خواهد داشت و از دوربین اولتراواید بهتری استفاده خواهد کرد.
 
 
هنوز نمی‌دانیم که آیفون بعدی با نام ۱۲ اس راهی بازار می‌شود یا آیفون ۱۳ نام خواهد داشت؛ اما تصاویری از رندرهای این گوشی منتشر شده است که نشان می‌دهند گوشی سال آینده اپل به آیفون ۱۲ شباهت زیادی دارد.
 
این تصاویر را که وب‌سایت LetsGoDigital منتشر کرده، آیفون ۱۲ اس پرو را با ظاهری بسیار شبیه به آیفون ۱۲ نشان می‌دهند. به‌گزارش GSM Arena، با کمی دقت متوجه می‌شوید که آیفون سال آینده از ناچ کوچک‌تری بهره می‌برد. افزون‌براین، شایعات می‌گویند که آیفون ۱۲ پرو یا آیفون ۱۳ اولین گوشی اپل خواهد بود که حسگر تشخیص اثرانگشت آن زیر صفحه‌نمایش قرار گرفته است.
 
 
 
این احتمال وجود دارد که حسگر تشخیص اثرانگشت جدید را هم کوالکام برای اپل تولید کند. بااین‌حال، مشخص شده است که حسگر فیس آی‌دی همچنان روی آیفون‌های جدید دیده خواهد شد.
 
در این تصاویر، مشخص شده که آیفون ۱۲ اس پرو یا آیفون ۱۳ هیچ پورتی ندارد و گوشی فقط با شارژر بی‌سیم شارژ می‌شود. همچنین، کابل لایتنینگ آیفون ۱۲ را با قدرت ۲۰ وات شارژر می‌کند و شارژر بی‌سیم مگ سیف، تنها ۱۵ وات قدرت دارد. شاید سال آینده نسل جدید مگ‌سیف با قدرت بیشتری معرفی شود.
 
طبق شایعات، آیفون ۱۲ از وای‌فای ۶ ای پشتیبانی می‌کند که سرعت انتقال اطلاعات را از کابل لایتنینگ بیشتر خواهد کرد. مینگ‌چی کو هم به این موضوع اشاره کرده است که آیفون ۱۲ اس پرو و آیفون ۱۲ اس پرو مکس به دوربین اولتراواید پیشرفته‌تری با دیافراگم f/1.8 و فوکوس خودکار مجهز خواهد شد.
 
انتظار می‌رود که آیفون‌ ۱۲ اس یا آیفون ۱۳ شهریور سال آینده معرفی شود.
 

​​