اپراتورها

تلفن همراه

رگولاتوری

January 31, 2021
9:00 یکشنبه، 12ام بهمنماه 1399
کد خبر: 120632

با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات تعرفه اینترنت زیرساخت 25 درصد کاهش یافت

ICTna.ir – دقایقی پیش و با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت 25 درصد کاهش یافت.

TIC.png

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، پیرو وعده پیشین وزیر ارتباطات در خصوص احتمال کاهش تعرفه اینترنت در صورت افزایش ترافیک، گام اول این فرآیند امروز صبح و با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برداشته شد و تعرفه اینترنت شرکت زیرساخت 25 درصد کاهش یافت.

به نظر میرسد این کاهش تعرفه با هدف جبران بخشی از افزایش هزینه های اپراتورها به ویژه در حوزه افزایش نرخ ارز، تورم و توسعه زیرساخت ارتباطی در شرایط کرونا انجام شده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال میشود.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.